Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
GIGABYTE B860M DS3H WIFI6E pagrindinė plokštė palaiko Intel Core Ultra serijos procesorius ir turi iki 9066MHz DDR5 atmintį. Ji apima 2.5GbE LAN, Wi-Fi 6E ir kelis plėtimo lizdus, įskaitant PCIe 5.0 ir M.2.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
Procesorius |
|
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Suderinama procesorių serija | Intel Core Ultra (2 serija), Intel® Core™ Ultra (1 serija) |
Grafika |
|
| HDCP | Taip |
| DirectX versija | 12.0 |
| Maksimali raiška | 4096 x 2160 pikselių |
Ypatybės |
|
| PC sveikatos stebėjimas | Ventiliatorius, Įtampa, Vandens aušinimas, Temperatūra |
| Pagrindinės plokštės mikroschema | Intel B860 |
| Produkto spalva | Bronzinė |
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | micro ATX |
Atmintis |
|
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 244 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Wi-Fi | Taip |
| LAN valdiklis | Realtek RTL8125 |
| WLAN valdiklio modelis | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
Vidinis I/O |
|
| USB 3.2 Gen 1 jungčių skaičius | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Priekinio panelio jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Saugojimo valdikliai |
|
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
| Palaikomų saugojimo diskų tipai | HDD & SSD |
| RAID palaikymas | Taip |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| USB 2.0 prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 5 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
Baterija |
|
| Baterijos tipas | CR2032 |
Kitos ypatybės |
|
| Svoris | 1.1 kg |