Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | Gigabaitas |
| Bendras gylis (mm) | 270,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 70,00 mm |
| Bendras svoris | 1,98 kg |
| Bendras plotis (mm) | 275,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,70 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 1024,00 g |
| Plastikas (be PET) | 256,00 g |
| Taros svoris (kg) | 1,28 kg |
| Tūris (m3) | 0,01 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | Gigabaitas |
| Paletės kiekis | 166 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |