Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
GIGABYTE B550I AORUS PRO AX AM4 DDR4
TOP susijusios paieškos
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Amd |
| Procesoriaus lizdas | Am4 lizdas |
| Procesorių suderinamumas | Amd ryzen 3 3rd gen, 3rd generation amd ryzen 5, 3rd generation amd ryzen 7, 3 kartos „amd ryzen 9“ |
| Maksimalus smp procesorių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Palaikomi atminties tipai | Ddr4-sdram |
| Atminties angų skaičius | 2 |
| Atminties angų tipas | Dimm |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2667,2933,3200,3333,3600,4000,4400,4600,5000 mhz |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 gb |
| Atminties kanalai | Dual-channel |
| Ecc | Taip |
| Non-ecc | Taip |
| Nebuferizuota atmintis | Taip |
| Duomenų laikymo valdikliai | |
| Raid lygiai | 0,1,10 |
| Grafika | |
| Maksimali grafikos adapterio atmintis | 16000 mb |
| Maksimali rezoliucija | 5120 x 2880 pikseliai |
| Hdcp | Taip |
| Palaikomų ekranų skaičius | 3 |
| Vidinis I/O | |
| Usb 2.0 jungtys | 1 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| Sata iii jungčių skaičius | 4 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | Taip |
| Priekinės plokštės jungtis | Taip |
| Atx maitinimo jungtis | Taip |
| Cpu fan jungtis | Taip |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 2 |
| 12 v maitinimo jungtis | Taip |
| Rgb led kontaktų pagrindas | Taip |
| Galinė panelė I/O jungtys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 4 |
| Usb 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) a tipo prievadų skaičius | 1 |
| Usb 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) c tipo prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 2 |
| Hdmi versija | 2.1 |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| „displayport“ versija | 1.4 |
| Tinklas | |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Wifi | Taip |
| Eterneto sąsajos tipas | 2.5 gigabit ethernet |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac),wi-fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Savybės | |
| Taikoma | Internetinis kompiuteris |
| Motininės plokštės formos faktorius | „mini itxs“ |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Amd |
| Pagrindinės plokštės lustas | Amd b550 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Garso lustas | Realtek alc1220-vb |
| Pc būsenos stebėsena | Ventiliatorius, temperatūra, įtampa |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 x64 |
| Plėtotės lizdas | |
| „pci express x16“ (4 kartos) lizdai | 1 |
| M.2 (m) angų skaičius | 2 |
| bios | |
| Bios tipas | Uefi ami |
| Bios atminties dydis | 256 mbit |
| Acpi versija | 5.0 |
| Cmos jutiklio valymo jungė | Taip |
| „desktop management interface“ (dmi) versija | 2.7 |
| Sistemos valdymo bios (smbios) versija | 2.7 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 170 mm |
| Ilgis | 170 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Norton internet security (oem)\nxsplit gamecaster + broadcaster\nrealtek 8125 gaming lan bandwidth control utility |
| Modelio pavadinimas | B550I AORUS PRO AX |