Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS P12R-M yra aukštos klasės micro ATX motininė plokštė, skirta serverių programoms, su Intel C252 mikroschema ir palaikymu Intel Xeon E ir Pentium procesoriams.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus lizdas | LGA 1200 (Socket H5) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Sudėtiniai procesorių modeliai | Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
Vaizdo plokštė |
|
| Vaizdo plokštės šeima | ASPEED |
| Vaizdo plokštė | AST2600 |
| Integruotos vaizdo plokštės atmintis | 64 MB |
Savybės |
|
| Komponentas | Serveris |
| Motininės plokštės formatas | micro ATX |
| Motininės plokštės mikroschema | Intel |
| Motininės plokštės mikroschema | Intel C252 |
Atmintis |
|
| Palaikomi atminties dažniai | 3200 MHz, 2933, 2666 |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Palaikomos atminties modulių talpos | 16GB, 32GB, 4GB, 8GB |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
Veikimo sąlygos |
|
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (H-H) | 20 - 90% |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 10 - 50 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 244 mm |
Tinklas |
|
| LAN valdiklis | Intel® I210-AT |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
Vidinis I/O |
|
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 2 |
| Serijinių prievadų jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 6 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 1.3 kg |
Sandėliavimo valdikliai |
|
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| VGA (D-Sub) prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų skaičius | 2 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 1 |
Saugumo įspėjimas |
|
| Įspėjimai | |
| Venkite kontakto su skysčiais ir drėgme, kad išvengtumėte įrangos pažeidimo. Produktas turi elektrinių komponentų - būkite atsargūs montuodami, kad išvengtumėte sužalojimų. Užtikrinkite tinkamą ventiliaciją, kad išvengtumėte perkaitimo ir galimų pažeidimų. | |