Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASRock TRX50 WS yra aukštos kokybės pagrindinė plokštė, skirta AMD Ryzen 7000 serijos procesoriams. Ji palaiko keturių kanalų DDR5 atmintį su talpa iki 1 TB ir turi pažangius saugojimo valdiklius, įskaitant Blazing M.2 (PCIe Gen5 x4) ir Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4).
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Socket sTR5 |
| Suderinama procesorių serija | AMD Ryzen™ 7000 serija |
Grafika |
|
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
Savybės |
|
| Pagrindinės plokštės mikroschema | AMD TRX50 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų šeima | AMD |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | EATX |
| Komponentas | PC |
Atmintis |
|
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomos atminties modulio talpos | 16GB, 24GB, 32GB, 48GB, 64GB, 96GB |
| ECC | Taip |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 1 TB |
| Atminties kanalai | Keturi kanalai |
Veikimo sąlygos |
|
| Saugojimo temperatūra (T-T) | 10 - 35 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 277 mm |
| Plotis | 305 mm |
Tinklas |
|
| Wake-on-LAN paruoštas | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
Vidinis I/O |
|
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Šasi ventiliatorių jungčių skaičius | 3 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| TPM jungtis | Taip |
| COM jungčių skaičius | 1 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Clear CMOS mygtukas | Taip |
Saugojimo valdikliai |
|
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | Blazing M.2 (PCIe Gen5 x4), Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4) |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| Antennų jungčių skaičius | 2 |
| Mikrofono įėjimų skaičius | 1 |
| Line-out | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 3 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |