Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su Intel Core Ultra procesoriais, turinčiais LGA1851 lizdą ir iki 256 GB DDR5 atminties. Įrengta Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit Ethernet ir daugybe USB prievadų, įskaitant Thunderbolt 4.
Procesorius |
|
|---|---|
| Suderinamų procesorių serija | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA1851 |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
Ypatybės |
|
| Garso išėjimo kanalai | 7.1 kanalai |
| Operacinės sistemos architektūra | 64-bit |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | ATX |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel B860 |
| Pagrindinės plokštės lustų šeima | Intel |
| Garso lustas | Realtek ALC1220 |
Atmintis |
|
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
| Neužbuferizuota atmintis | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| LAN valdiklis | Killer E3100G |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| MU-MIMO | Taip |
Vidinis I/O |
|
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 jungtys | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Šasi ventiliatorių jungčių skaičius | 5 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| Line-out | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Thunderbolt 4 prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
Plėtimosi lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Nesukite, kad išvengtumėte vidinių komponentų pažeidimo ir garantijos praradimo. Venkite kontakto su skysčiais, kad išvengtumėte elektronikos pažeidimo. Šalinkite pagal vietinius elektronikos atliekų tvarkymo reikalavimus. |