Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Suderinama su AMD Ryzen 9000, 8000 ir 7000 serijos procesoriais, naudojant Socket AM5. Pasižymi 4 DDR5 atminties lizdais, dvigubo kanalo palaikymu ir daugybe I/O prievadų, įskaitant USB 3.2 ir HDMI.
Procesorius |
|
|---|---|
| Suderinamų procesorių serija | AMD Ryzen 9000 serija, AMD Ryzen™ 8000 serija, AMD Ryzen 7000 serija |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus lizdas | Socket AM5 |
Grafika |
|
| Grafikos plokštės šeima | AMD |
| Integruota grafikos plokštė | Taip |
| Grafikos plokštė | AMD RDNA 2 |
Ypatybės |
|
| Pagrindinės plokštės mikroschema | AMD A620 |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palydovinės Windows operacinės sistemos | Windows 11, Windows 10 |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų šeima | AMD |
Atmintis |
|
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5 UDIMM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Maksimalus vidinės atminties kiekis | 256 GB |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Wi-Fi | Ne |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Ne |
| LAN valdiklis | Dragon RTL8125BG |
Vidinis I/O |
|
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| Galia aušintuvo jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 2 |
| TPM jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Atminties valdikliai |
|
| Remiamų HDD skaičius | 2 |
| Palaikomos atminties sąsajos | M.2, SATA |
| RAID lygiai | 0, 10, 1 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomos atminties tipai | HDD ir SSD |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 3 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C prievadų skaičius | 1 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 4 |
| DisplayPort prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x4 (Gen 3.x) lizdai | 1 |
| M.2 (E) lizdų skaičius | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Šalinti pagal vietinius elektroninių atliekų taisykles. Venkite kontakto su skysčiais, kad išvengtumėte elektronikos pažeidimo. Neskaldykite, kad išvengtumėte vidinių komponentų pažeidimo ir garantijos praradimo. |