Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Asrock B650D4U-2L2T/BCM motininė plokštė yra micro ATX plokštė, skirta serverių programoms, su AMD B650 Express mikroschema ir palaikanti iki 32 GB DDR5-SDRAM atminties.
Procesorius |
|
|---|---|
| Didžiausias SMP procesorių skaičius | 1 |
| Sudėtiniai procesorių modeliai | AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 5 |
| Procesoriaus lizdas | Socket AM5 |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
Grafika |
|
| Integruotos vaizdo plokštės modelis | Aspeed AST2600 |
Savybės |
|
| PC sveikatos stebėjimas | Įtampa, Ventiliatorius, Procesorius |
| Motininės plokštės mikroschema | AMD B650 Express |
| Motininės plokštės formatas | micro ATX |
| Komponentas | Serveris |
| Motininės plokštės mikroschemų šeima | AMD |
Atmintis |
|
| Be ECC | Taip |
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 3600 MHz, 5200 MHz |
| Didžiausia vidinė atmintis | 32 GB |
| ECC | Taip |
| Palaikomas atminties dažnio greitis (maks) | 5200 MHz |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Atminties įtampa | 1.1 V |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo santykinė drėgmė (H-H) | 20 - 90% |
| Saugos temperatūra (T-T) | -40 - 70 °C |
| Veikimo temperatūra (T-T) | 10 - 35 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 243.8 mm |
| Gylis | 243.8 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi | Ne |
Vidinė I/O |
|
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
BIOS |
|
| Sistema valdymo BIOS (SMBIOS) versija | 3.5 |
| BIOS atminties dydis | 256 Mbit |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Clear CMOS jungiklis | Taip |
| ACPI versija | 6.4 |
Saugojimo valdikliai |
|
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID lygiai | 10, 0, 1 |
| RAID palaikymas | Taip |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| DisplayPorts kiekis | 1 |
| Serijinių prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadų kiekis | 4 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų kiekis | 4 |
| IPMI LAN (RJ-45) prievadas | Taip |
Plėtros lizdai |
|
| PCI Express x4 (Gen 4.x) lizdai | 1 |