Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASUS Prime B760m-plus motininė plokštė yra aukštos našumo platforma, palaikanti Intel Core i3, i5, i7 ir i9 procesorius. Ji siūlo dvigubo kanalo DDR5-SDRAM atminties palaikymą, kurio talpa siekia iki 192 GB.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Suderinamų procesorių serijos | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Celeron® |
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1700 |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės lustų šeima | Intel |
| Motininės plokštės lustas | Intel B760 |
| Motininės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 |
Atmintis |
|
| Nebufferinė atmintis | Taip |
| Palaikomi atminties dažniai | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 6600, 6800, 7000, 7200 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Palaikomas maksimalaus atminties dažnis | 7200 MHz |
Matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ne |
Vidiniai I/O |
|
| USB 2.0 jungtys | 3 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| S/PDIF išėjimo jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| TPM jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| Korpusų aušintuvų jungčių skaičius | 2 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakuotės turinys |
|
| Įtraukti varžtai | Taip |
| Įtraukti kabeliai | SATA |
Saugojimo valdikliai |
|
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD & SSD |
| RAID palaikymas | Taip |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 6 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų kiekis | 2 |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| PS/2 prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
Papildomi lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 4.x) lizdų skaičius | 1 |
TOP susijusios paieškos