Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
ASRock H510M-H2/M.2 SE motininė plokštė palaiko naujausius Intel Core procesorius ir turi micro ATX formato, su dviem DIMM lizdais, palaikančiais iki 64 GB DDR4-SDRAM atminties, veikiančios 2666/2800/2933/3200 MHz arba 2133/2400 MHz dažniais. Plokštė taip pat turi M.2 lizdą greitam saugojimui ir Realtek ALC897 garso mikroschemą.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1200 |
| Suderinamų procesorių serijos | Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Core™ i5 |
Grafika |
|
| Maksimali raiška | 7680 x 4320 pikselių |
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
| HDCP | Taip |
Savybės |
|
| Motininės plokštės formato | micro ATX |
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
| Motininės plokštės mikroschema | Intel H470 |
| PC sveikatos stebėjimas | Ventiliatorius, Procesorius, Temperatūra, Įtampa |
| Motininės plokštės mikroschemų šeima | Intel |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 2666, 2800, 2933, 3200 MHz, 2133, 2400 |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Nebuferizuota atmintis | Taip |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR4-SDRAM |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 231 mm |
| Gylis | 187 mm |
Tinklas |
|
| Wi-Fi | Ne |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| LAN valdiklis | Realtek 8111H |
Vidiniai I/O |
|
| TPM jungtis | Taip |
| Procesoriaus ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungčių skaičius | 1 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakavimo turinys |
|
| Įtraukti tvarkyklės | Taip |
| Įtraukti kabeliai | SATA |
Saugojimo valdikliai |
|
| RAID palaikymas | Taip |
| RAID lygiai | 1, 10, 0, 5 |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| Ethernet LAN (RJ-45) jungtys | 1 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A jungčių skaičius | 4 |
| PS/2 jungčių skaičius | 1 |
| Garso jungčių skaičius | 3 |
Plėtimosi lizdai |
|
| PCI Express x1 (Gen 3.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
TOP susijusios paieškos
| Technical details | |
| Bendras svoris | 1.14 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.67 kg |
| Gamintojas | Asrock |
| Modelio pavadinimas | H510m-h2/m.2 se |
| Procesorius | |
| Procesorius | Intel |
| Procesoriaus lizdas | Lga1200 |
| Atmintis | |
| Palaikomos atminties tipai | Ddr4 |
| Vidinis I/O | |
| Sata jungčių skaičius | 4 |
| Modelio pavadinimas | 90-MXBMQ0-A0UAYZ |