Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vileda Easy Wring & Clean Turbo Grindų plovimo šluota su besisukančiu gręžtuvu | Teleskopinė rankena 85 – 123 cm
Kontūruota kelioninė pagalvė, skirta kaklo paramai keliaujant. Pagaminta iš minkštos ir patogios putų medžiagos, ji užtikrina komfortą net ir ilgesniam naudojimui.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Tankis | 45 kg/m³ |
| Velcro | Taip |
| Medžiaga | Putos |
| Minimalus amžius | 36 mėnesiai |
| Medžiagos | Velūras, Poliesteris, Poliuretanas (PU) |
| Produkto spalva | Granato |
| Lengva surinkti | Taip |
| Tinkamas naudojimas | Kaklas |
Svoris ir išmatavimai |
|
| Plotis | 240 mm |
| Ilgis | 230 mm |
| Aukštis | 125 mm |