Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Automobilio sėdynės pagalvėlė yra lanksti ir reguliuojama, skirta užtikrinti komfortą bei paramą ilgesnių kelionių metu. Sukamoji bazė leidžia lengvai judėti ir sukti, todėl kelionės tampa malonesnės.
Savybės |
|
|---|---|
| Medicinos prietaisas | Taip |
| Sukamoji bazė | Taip |
| Maksimalus apkrovos svoris | 100 kg |
| Sukimas | Taip |
| Tipas | Apvalus |
| Produkto spalva | Juoda, Granato |
Svoris ir matmenys |
|
| Pločio | 440 mm |
| Aukštis | 30 mm |