Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši apvali sukamoji pagalvėlė, skirta automobiliams, užtikrina patogų ir praktišką sėdėjimo sprendimą. Pagalvėlė pagaminta iš putų medžiagos, garantuojančios ilgaamžiškumą ir komfortą.
Techninės specifikacijos:
Savybės |
|
|---|---|
| Sukimas | Taip |
| Medžiaga | Putos |
| Kišenė | Taip |
| Tipas | Apvalus |
| Maksimalus apkrovos svoris | 80 kg |
| Produkto spalva | Pilka, Granato |
Svoris ir matmenys |
|
| Produkto skersmuo | 400 mm |
| Aukštis | 50 mm |