Į viršų
Susisiekite +370 670 95555 arba
Menu Menu Visos prekės
cart Krepšelis Tuščias Prekių Krepšelis
Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?

Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį

Prisijungti

Extra Digital Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2600mAh

  • Varlė kodas 36378080
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video

Extra Digital Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2600mAh

  • Varlė kodas 36378080
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Extra Digital Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2600mAh kaina
40.99  €
add to cart Į krepšelį 40.99 €
Extra Digital Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2600mAh kaina
40.99  €
add to cart Į krepšelį
Atsiimkite parduotuvėje Atsiimkite parduotuvėje 0 €
  • Vilniuje, Ukmergės g. 241spalio 28 d. 0 €
  • Kituose miestuosespalio 29 d. 0 €
Pristatymas į paštomatą Atsiimkite LP Express paštomatuose nuo 2.49  €
  • LP EXPRESS paštomate spalio 29 d.  2.49  €
  • Omniva paštomate spalio 29 d.  3.49  €
Pristatymas į namus Pristatymas į namus nuo 3.49  €
  • LP EXPRESS kurjeriu spalio 29 d.  3.49  €
  • DPD kurjeriu spalio 29 d.  4.19  €
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Extra Digital Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2600mAh kaina
40.99  €
add to cart Į krepšelį 40.99 €
Pristatymas į namus
Gauk spalio 28 d. Visi pristatymo būdai

Aprašymas

Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2600mAh
Standartinio dydžio akumuliatorius, pagamintas iš naujos kartos Samsung ličio jonų (li-ion) elementų.
Pasirinktos kokybės, subalansuoti parametrai, 18 % didesnės talpos elementai užtikrina akumuliatoriaus įkrovimą iki 700 kartų.
Užtikrinama aukšta sauga ir maksimalus efektyvumas, atminties efektas nepasireiškia.
Klientų pasirinkimas, vertinančių kokybę ir saugumą. Maksimali talpa, standartinio dydžio akumuliatoriuje.


Akumuliatorius kompiuterių modeliams:


Acer Aspire E1-410-28202G50MNWW.
Acer Aspire E1-410-28204G50MNWW.
Acer Aspire E1-410G.
Acer Aspire E1-422.
Acer Aspire E1-422G .
Acer Aspire E1-430G.
Acer Aspire E1-430P.
Acer Aspire E1-430PG.
Acer Aspire E1-432.
Acer Aspire E1-432G .
Acer Aspire E1-432P.
Acer Aspire E1-432PG.
Acer Aspire E1-470G.
Acer Aspire E1-470G-33212G50DNKK.
Acer Aspire E1-470P-6659.
Acer Aspire E1-470PG.
Acer Aspire E1-472-54202G50DNKK.
Acer Aspire E1-472.
Acer Aspire E1-472G.
Acer Aspire E1-472G-54204G1TMNSS.
Acer Aspire E1-472P.
Acer Aspire E1-472P-6491.
Acer Aspire E1-472P-6844
Acer Aspire E1-472PG.
Acer Aspire E1-522.
Acer Aspire E1-522-12504G50MNKK.
Acer Aspire E1-522-3407.
Acer Aspire E1-522-5460.
Acer Aspire E1-522-5659.
Acer Aspire E1-522-5824.
Acer Aspire E1-522-7415.
Acer Aspire E1-522-7618.
Acer Aspire E1-522-7634.
Acer Aspire E1-522-7820.
Acer Aspire E1-522-7843.
Acer Aspire E1-530.
Acer Aspire E1-530G.
Acer Aspire E1-532.
Acer Aspire E1-532G.
Acer Aspire E1-532P.
Acer Aspire E1-532PG.
Acer Aspire E1-570.
Acer Aspire E1-570-6803.
Acer Aspire E1-570G.
Acer Aspire E1-572.
Acer Aspire E1-572G.
Acer Aspire E1-572G-54204G50Mnkk.
Acer Aspire E1-572G-54204G75Mnkk.
Acer Aspire E1-572PG.
Acer Aspire EC-470.
Acer Aspire EC-470G.
Acer Aspire ES1-431.
Acer Aspire ES1-431-C5YC.
Acer Aspire ES1-431-C7LR.
Acer Aspire ES1-431-C7WS.
Acer Aspire ES1-431-C9HB.
Acer Aspire ES1-431-P70M.
Acer Aspire ES1-431-P9J5.
Acer Aspire ES1-431-P9KF.
Acer Aspire S3-471.
Acer Aspire V5.
Acer Aspire V5 serija.
Acer Aspire V5-122P-61454G50NSS.
Acer Aspire V5-171-6422.
Acer Aspire V5-171-6471.
Acer Aspire V5-171-6675.
Acer Aspire V5-171-9620.
Acer Aspire V5-431.
Acer Aspire V5-431-2675 .
Acer Aspire V5-431-4407.
Acer Aspire V5-431-4689.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MABB.
Acer Aspire V5-431-987B4G50MASS.
br /> Acer Aspire V5-431-987B4G50MAUU.
Acer Aspire V5-431-987B8G50MABB.
Acer Aspire V5-431-987B8G50MASS.

Acer Aspire V5-431-987B8G50MAUU.
Acer Aspire V5-431G.
Acer Aspire V5-431P.
Acer Aspire V5-431P-21174G50MASS.
Acer Aspire V5-431PG.
Acer Aspire V5-471.
Acer Aspire V5-471-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-471-648.
Acer Aspire V5-471-6485.
Acer Aspire V5-471-6489.
Acer Aspire V5-471-6569.
Acer Aspire V5-471-6687.
Acer Aspire V5-471-6876
Acer Aspire V5-471G.
br /> Acer Aspire V5-471G-53334G50Dass.
Acer Aspire V5-471P.
Acer Aspire V5-471P-33216G50MASS.
Acer Aspire V5-471P-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-471P-6435.
Acer Aspire V5-471P-6467.
Acer Aspire V5-471P-6498.
Acer Aspire V5-471P-6605.
Acer Aspire V5-471P-6662.
Acer Aspire V5-471P-6843.
Acer Aspire V5-471P-6852.
Acer Aspire V5-471PG.
Acer Aspire V5-473G-34014G50aii .
Acer Aspire V5-473G-34014G50amm.
Acer Aspire V5-473G-34014G50app.
Acer Aspire V5-473G-54204G50aii.
Acer Aspire V5-473G-54204G50app.
br /> Acer Aspire V5-473PG-54204G50add.
Acer Aspire V5531.
Acer Aspire V5-531.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MABB.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-531-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-531G.
Acer Aspire V5-531P.
Acer Aspire V5-531P-4129.
Acer Aspire V5-531P-987B4G50MASS.
Acer Aspire V5-531PG.
Acer Aspire V5-551.
Acer Aspire V5-551-64454G50MASS.
Acer Aspire V5-551-7850.
Acer Aspire V5-551-8401.
Acer Aspire V5-551-84554G50MASS.
Acer Aspire V5-551G.
Acer Aspire V5-561G.
Acer Aspire V5-561PG.
Acer Aspire V5-571.
Acer Aspire V5-571-32364G50MABB.
Acer Aspire V5-571-32364G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323A6G75MASS.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MABB.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-571-323B8G1TMAKK. .
Acer Aspire V5-571-323B8G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-323B8G50MASS.
Acer Aspire V5-571-323C8G75MASS.
Acer Aspire V5-571-33224G50MAKK.
br /> Acer Aspire V5-571-52464G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53314G50MAKK.
Acer Aspire V5-571-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-571-53318G50MAKK.
> Acer Aspire V5-571-53336G50MASS.
Acer Aspire V5-571-53336G75MAKK.
Acer Aspire V5-571-6119
Acer Aspire V5-571-6471.
Acer Aspire V5-571-6490.
AcerAspire V5-571-6499.
Acer Aspire V5-571-6605.
Acer Aspire V5-571-6614.
Acer Aspire V5-571P .
Acer Aspire V5-571-6647.

Acer Aspire V5-571-6662.
Acer Aspire V5-571-6670.
Acer Aspire V5-571-6672.
Acer Aspire V5-571-6679.
Acer Aspire V5-571-6681.
Acer Aspire V5-571-6688.
Acer Aspire V5-571-6726.
Acer Aspire V5-571-6806.
Acer Aspire V5-571-6807.
Acer Aspire V5-571-6826.
Acer Aspire V5-571-6868.
Acer Aspire V5-571-6869.
Acer Aspire V5-571-6877.
Acer Aspire V5-571-6889.
Acer Aspire V5-571-6891.
Acer Aspire V5-571-6892.
Acer Aspire V5-571G.
Acer Aspire V5-571G-32364G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-323B4G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-323B4G50MASS.
Acer Aspire V5-571G-53314G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53314G50MASS.
Acer Aspire V5-571G-53318G50MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53334G75MAKK.
Acer Aspire V5-571G-53338G75MAKK.
Acer Aspire V5-571P-6400.
Acer Aspire V5-571P-6407.
Acer Aspire V5-571P-6454.
Acer Aspire V5-571P-6464.
Acer Aspire V5-571P-6472.
Acer Aspire V5-571P-6473.
Acer Aspire V5-571P-6485.
Acer Aspire V5-571P-6490.
Acer Aspire V5-571P-6499.
Acer Aspire V5-571P-6604.
Acer Aspire V5-571P-6609.
Acer Aspire V5-571P-6627-T.
Acer Aspire V5-571P-6642.
Acer Aspire V5-571P-6657.
Acer Aspire V5-571P-6804.
Acer Aspire V5-571P-6815.
Acer Aspire V5-571P-6828.
Acer Aspire V5-571P-6831.
Acer Aspire V5-571P-6835.
Acer Aspire V5-571P-6887.
Acer Aspire V5-571P-6888.
Acer Aspire V5-571PG.
Acer Aspire V5-571PG-9814.
Acer Aspire V5-WE2.
Acer Aspire V5-571P-323C4G50MASS
Acer Aspire V5-571P-33224G50MASS.
Acer Aspire V5-571P-53334G50MASS.
Acer Aspire V5-571P-53336G1TMAKK.
Acer Aspire V5-571P-53336G50MASS.
Acer ES1-431-C1EL.
Acer ES1-431-C2V6.
Acer ES1-431-C586.
Acer ES1-431-C8DD.
Acer ES1-431-C9Y6.
Acer NE510.
Acer NE-510.
Acer NE522.
Acer NE-522.
Acer NE570.
Acer NE-570.
Acer NE572.
Acer NE-572.
Acer TravelMate P245.
Acer TravelMate P245-M.
Acer TravelMate P245-MG.
Acer TravelMate P245-MP.
Acer TravelMate P255.
Acer TravelMate P255-M.
Acer TravelMate P255-MP.
Acer TravelMate P255-MPG.
Acer TravelMate P455-M-54204G50Makk.
Acer TravelMate P455-MG.


Akumuliatorius vietiniam naudojimui:

  • 4ICR17/65.
  • AK .004BT.097.
  • AL12A32.
  • AL12A72.
  • B053R015-000.
  • KT.00403.003.
  • KT.00403.012.
  • KT.00407.001.
  • KT00403012C2262E714B301;
  • TZ41R1122.


Techniniai duomenys:

  • Talpa: 2600mAh.
  • Elementų tipas: Li-ion.
  • Įtampa: 14.4-14.8 V.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau

Specifikacija

  • Gamintojas Extra Digital
  • Pakuotės plotis (mm) 50
  • Pakuotės ilgis (mm) 270
  • Pakuotės svoris 0.25
  • Pakuotės aukštis (mm) 20
  • Ilgis 200 mm
  • Plotis 100 mm
  • Svoris 200 g
  • Aukštis 20 mm

Šią prekę rasite filtruose

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika

Panašios prekės

Extra Digital Pakaitinė baterija DELL XCMRD 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija DELL XCMRD 2600mAh kaina
46.55  €

Extra Digital Pakaitinė baterija TOSHIBA PA5013U-1BRS, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija TOSHIBA PA5013U-1BRS, 2600mAh kaina
47.99  €

Extra Digital Pakaitinė baterija ASUS A41-X550E, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija ASUS A41-X550E, 2600mAh kaina
47.99  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP HSTNN-YB4D, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP HSTNN-YB4D, 2600mAh kaina
46.99  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP HSTNN-IB5T, 2600mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP HSTNN-IB5T, 2600mAh kaina
34.99  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP F4809A, 5200mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP F4809A, 5200mAh kaina
46.44  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP OA04, 2200mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP OA04, 2200mAh kaina
36.99  €

Extra Digital Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2200mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija ACER AL12A32, 2200mAh kaina
35.99  €

Extra Digital Pakaitinė baterija HP HSTNN-LB2P, 4400mAh

  • GamintojasExtra Digital
  • Baterijos talpa (mAh)
  • Įtampa (V)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Pakaitinė baterija HP HSTNN-LB2P, 4400mAh kaina
42.99  €
Pirmyn Atgal

Peržiūrėtos prekės

  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Hewlett Packard (HP) Spausdintuvo kasetė CF230X, CF230A kaina
11.66  €
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Schneider Electric Signal lempa 12mm raudona 24V DC LED (XVLA334) kaina
31.99  €
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Sausas šampūnas plaukams su dažančiu efektu Batiste Dark & Deep Brown Sausas šampūnas 200ml kaina
5 €
  • Pristatymas į namus 7-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Michelin 225/70R15C CROSSCLIMATE CAMPING 112/110R kaina
218.90  €
21.89  €/mėn be pabrangimo

Extra Digital Nešiojamo kompiuterio įkroviklis DELL, 45W: 19.5V, 2.31A

  • Pristatymas į namus 6 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Extra Digital Nešiojamo kompiuterio įkroviklis DELL, 45W: 19.5V, 2.31A kaina
27.99  €
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
HERMA 4387 etiketė spausdinimui Balta Lipni spausdintuvo etiketė kaina
15.99  €

Galvūgalis, medaus rudas, 106x4x100cm, pušies medienos masyvas

  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Galvūgalis, medaus rudas, 106x4x100cm, pušies medienos masyvas kaina
24.89  €
Pirmyn Atgal
Klausk apie prekę
Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Prekė
Klausimas
Išvalyti
Pabaiga
Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti