Sonel MRU- 200 WMPLMRU200
  • Varlė kodas 23403365
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 3 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
Sonel MRU- 200 WMPLMRU200
  • Varlė kodas 23403365
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Sonel MRU- 200 WMPLMRU200 kaina
ar
  • + 12 mėn. 169
  • + 24 mėn. 275 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 359
  • + 48 mėn. 422
add to cart Į krepšelį 2109.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 2109.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Smūgio metodas leidžia atlikti matavimus pagal PN- EN 62305 - būtinybę matuoti žemės varžą. Skaitiklio klasė taip pat įrodoma rezultatų tikslumu - matavimo intervalu (matavimai pagal PN- EN 61557 jau nuo 0,100 Ω).
Gręžimo varža su papildomais elektrodais,
atsparumas žemei su papildomais elektrodais ir spaustukais (daugkartiniam įžeminimui matuoti),
smūginis įžeminimas (nereikia atjungti išmatuotų žemės dalių),
žemės atsparumas (Wenter metodas),
srovės, naudojant gnybtai (pvz., srauto) ir lankstus gnybtai (Rogowski ritė)
pažeistos srovės,
kompensacinės ir apsauginės jungtys (papildomos PN- EN 60364 - 6-61: 2000 6.12.2 pastraipos) su automatine funkcija - srovės 200 mA.
papildomai:
pagalbinių elektrodų (RS) ir RH atsparumo matavimas,
trikdančios įtampos matavimas,
trukdžių signalo dažnio matavimas,
matavimas, kai tinklai patiria 16 2 / 3 Hz, 50 Hz, 60 Hz ir 400 Hz trikdžių (automatiškai parenkant atitinkamą matavimo dažnį arba rankiniu būdu),
didžiausios matavimo įtampos (25 V ir 50 V) pasirinkimas,