Monitorius - SEETEC P238-9HSD-CO 23.8" IPS Full HD 178° HDMI 3G-SDI TALLY
  • Varlė kodas 49508462
  • Liko tik: 2 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Varlė kodas 49508462
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Monitorius - SEETEC P238-9HSD-CO 23.8" IPS Full HD 178° HDMI 3G-SDI TALLY kaina
ar
  • + 12 mėn. 88
  • + 24 mėn. 136 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 175
  • + 48 mėn. 213
add to cart Į krepšelį 967.23
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 967.23
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
SEETEC P238-9HSD-CO 23.8'' Monitorius
  • 23.8'' IPS ekranas su Full HD 1920 x 1080 raiška aiškiems ir ryškiems vaizdams.
  • Integruota saulės skydelis ir nešiojamas dizainas, idealus lauko filmavimo sąlygoms.
Ypatybės
Produkto tipas Monitorius
Prekės ženklas SEETEC
Modelis P238-9HSD-CO
Specifikacijos
Ekrano dydis 23.8 colių
Ekrano tipas IPS
Raiška Full HD 1920 x 1080
Vaizdo santykis 16:9
Šviesumas 250 cd/m²
Kontrasto santykis 1000:1
Matymo kampas 178°
Galingumo suvartojimas 24 W
Svoris su dėklu 17.1 kg
Matmenys 67 × 43 × 25 cm
Įvesties/Išvesties prievadai
Įvesties prievadai HDMI, 3G-SDI, DVI-I, VGA, Video, YPbPr
Išvesties prievadai HDMI, 3G-SDI
Garso išvestis 3.5 mm mini jack
TALLY valdymas Taip
Papildomos funkcijos
Integruotas saulės skydelis Taip
Fokusavimo pagalba Peaking Focus Assist
Kameros režimas Taip
Priartinimo funkcija Taip
Maitinimo šaltinis
Maitinimo variantai DC 12 V, V-Lock baterija suderinama
Specifikacija
  • Gamintojas Seetec
  • Ilgis 200 mm
  • Plotis 50 mm
  • Svoris 200 g
  • Aukštis 10 mm
  • Pakuotės svoris 0.3
  • Pakuotės ilgis (mm) 250
  • Pakuotės plotis (mm) 120
  • Pakuotės aukštis (mm) 60
  • Modelio pavadinimas
    P2389HSDCO
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Seetec monitorius P215-9HSD-CO Carry-on Broadcast Director (sidabrinis)
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Seetec monitorius P215-9HSD-CO Carry-on Broadcast Director (sidabrinis) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Halmar Kėdė K-464
  • GamintojasHalmar
  • Aukštis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Spalva,
  • Pristatymas į namus 20 d. d.
Halmar Kėdė K-464 kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
BIOLIQ Pro, 20 ml kaina
BLITHE PRESSED SERUM CRYSTAL ICE PLANT, 50 ml kaina
Dedra Diskas deimantinis lapiam 230222mm Dynamic
  • GamintojasDedra
  • Tipas
  • Skersmuo (mm)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Dedra Diskas deimantinis lapiam 230222mm Dynamic kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Kojinės "Šitos kojinės švarios!" kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Dvivietė sofa, juodos spalvos, 120cm, audinys kaina
-2 %
Baseus 3in1 kabelis USB-C / Lightning / Micro 3.5A 0.3m - Juodas
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
Baseus 3in1 kabelis USB-C / Lightning / Micro 3.5A 0.3m - Juodas kaina