Monitorius - SEETEC ATEM156-CO 15.6" 1920x1080 IPS 4K Conversion
  • Varlė kodas 49508312
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Varlė kodas 49508312
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Monitorius - SEETEC ATEM156-CO 15.6" 1920x1080 IPS 4K Conversion kaina
ar
  • + 12 mėn. 56
  • + 24 mėn. 87 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 112
  • + 48 mėn. 137
add to cart Į krepšelį 620.13
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 620.13
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
SEETEC ATEM156-CO 15.6'' Monitorius
  • 15.6'' IPS ekranas su Full HD 1920 x 1080 raiška aiškiems ir ryškiems vaizdams.
  • Palaiko 4K kokybės konversiją, kad pagerintų vaizdo aiškumą be nuostolių.
  • Quad Split Display funkcija leidžia vienu metu matyti iki keturių vaizdų.
  • Universalūs maitinimo variantai: gali būti maitinamas per AC adapterį arba V-Lock bateriją.
Savybės
Produkto tipas Monitorius
Prekės ženklas SEETEC
Modelis ATEM156-CO
Specifikacijos
Ekrano dydis 15.6 colių
Ekrano tipas IPS
Raiška 1920 x 1080 pikselių (Full HD)
Vaizdo santykis 16:9
4K konversija Taip
HDMI įėjimai 4
HDMI išėjimai 4
Matymo kampas 170 laipsnių
Kontrasto santykis 800:1
Šviesumas 250 cd/m²
Svoris 1.57 kg (be dėklo)
Matmenys 372 x 262 x 28.4 mm (be dėklo)
Maitinimo parinktys
Maitinimo šaltinis AC adapteris arba V-Lock baterija
Saugos įspėjimas
Naudokite monitorių tik numatytam tikslui.
Specifikacija
  • Gamintojas Seetec
  • Ilgis 200 mm
  • Plotis 50 mm
  • Svoris 200 g
  • Aukštis 20 mm
  • Pakuotės svoris 0.3
  • Pakuotės ilgis (mm) 250
  • Pakuotės plotis (mm) 120
  • Pakuotės aukštis (mm) 60
  • Modelio pavadinimas
    ATEM156CO
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Seetec monitorius ATEM156 4 HDMI 15.6" Video Monitorius For Live Streaming kaina