Mobilusis Pixels Geminos 24" monitorius
Mobile Pixels pristato novatorišką Geminos monitorių, kuris suteiks išskirtinį darbo komfortą. Šį modelį sudaro du 24 colių ekranai, kurie kartu sukuria tobulą darbo erdvę su 1080P raiška. Monitorius užtikrina fantastišką vaizdo kokybę ir siūlo įvairias jungtis, kad jūsų darbas būtų lengvesnis. Jis suderinamas su įvairiais įrenginiais ir sistemomis, todėl galite jį naudoti tiek darbui kompiuteriu, tiek pramogoms, pavyzdžiui, konsolėje.

Fenomenali vaizdo kokybė
Monitorius siūlo išskirtinę vaizdo kokybę, nes kiekviename ekrane yra 24 colių IPS matrica. LED foninis apšvietimas, išskirtinis 6 bitų spalvų gylis ir 97 % sRGB spalvų gamos aprėptis garantuoja natūralias ir ryškias spalvas, o 14 ms atsako laikas, 89° žiūrėjimo kampas ir 1000:1 kontrasto santykis užtikrina sklandų ir detalų vaizdą. 250 nitų ryškumas ir 60 Hz atnaujinimo dažnis garantuoja patogią ir sklandžią vartotojo patirtį.

Patogus visomis sąlygomis
Ekrano apdaila yra atspari akinimui ir matinė, o tai sumažina akinimo ir šviesos sklaidos poveikį, todėl užtikrina puikų vaizdą net esant atšiauriam apšvietimui. Negana to, ekranų reguliuojamumas leis patogiai dirbti tiek sėdint, tiek stovint! Viršutinis monitorius juda aukštyn ir žemyn, o apatinį monitorių galite slinkti pirmyn ir atgal. Su Geminos sukursite tobulą, jums pritaikytą darbo aplinką!

Platus prievadų prieinamumas
Monitorius aprūpintas įvairiomis jungtimis ir prievadais, įskaitant du USB-A, du USB-C, du HDMI, garso išvestį, Ethernet ir TF/SD lizdus. Dėl to Geminos tinka tiek namams, tiek darbui, todėl galite lengvai prijungti įvairius įrenginius ir išplėsti savo darbo vietos galimybes. Be to, monitoriuje yra kamera, kurią reguliuojate 15° kampu, taip pat įmontuoti garsiakalbiai, todėl galite laisvai bendrauti internetu.

Efektyvus ir ergonomiškas
Monitorius taupo energiją ir sunaudoja tik 35 W energijos. Tai idealiai tinka tiems, kurie ieško funkcionalaus monitoriaus, atitinkančio jų poreikius tiek vaizdo kokybės, tiek darbo patogumo požiūriu. Ergonomiškas monitoriaus dizainas leidžia maksimaliai išnaudoti vietą ant stalo ir padidinti darbo vietą.

Suderinamas su dauguma įrenginių
Geminos Mobile Pixels monitorius pasižymi dideliu suderinamumu. Jis veikia su populiariomis operacinėmis sistemomis, tokiomis kaip „Mac“, „Windows“ ir „Linux“, leisdamas sklandžiai prisijungti prie įvairių kompiuterių ir įrenginių bei lengvai išplėsti savo darbo vietą ir padidinti produktyvumą keliaujant ar namuose. „Geminos“ taip pat veikia su žaidimų pultais, todėl pramogaudami galite mėgautis dviem ekranais. Mobile Pixels Geminos yra universalus sprendimas, kuris patenkins tiek profesionalius, tiek pramoginius poreikius.

Įskaitant
- Monitorius
- HDMI laidas x2
- USB-C laidas x2
- USB-C laidas su USB-A adapteriu
- Maitinimo adapteris
- vadovas
| Gamintojas | Mobilieji pikseliai |
|---|
| Modelis | Dvyniai |
|---|
| Gamintojo kodas | 116-1001P01 |
|---|
| Ekrano įstrižainė | 24 colių x2 |
|---|
| Ekrano tipas | IPS |
|---|
| Foninis apšvietimas | LED |
|---|
| Spalvos gylis | 6 bitų |
|---|
| Spalvų gama | 97% SRGB |
|---|
| Atsakymo laikas | 14 ms |
|---|
| Žiūrėjimo kampas | 89° |
|---|
| Kontrastas | 1000:1 |
|---|
| Matmenys | 20 x 22 colių |
|---|
| Storis | 4'' |
|---|
| Svoris | ~9 kg |
|---|
| Spalva | juodas |
|---|
| Energijos sąnaudos | 35W |
|---|
| Ryškumas | 250 N |
|---|
| PPI | 97 |
|---|
| Ekrano apdaila | Apsauga nuo akinimo / matinis |
|---|
| Atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
|---|
| Rezoliucija | 1080p |
|---|
| Jungtys ir plėtiniai | USB-A x2, USB-C x2, HDMI x2, garso išvestis, Ethernet, TF/SD lizdai |
|---|
| Suderinamumas | Operacinės sistemos: Mac, Windows, Linux |
|---|