Monitorius Koorui 24E3 24" 1920x1080px 165Hz
Ieškote tobulo monitoriaus, kuris puikiai papildytų bet kokią žaidimų patirtį? „Koorui 24E3“ turi 24 colių ekraną, kuris užtikrina platų spalvų spektrą tikroviškesniems vaizdams. Be to, jis pasižymi mažu delsos laiku, nes jo atsako laikas yra tik 1 ms! Jis išsiskiria 165 Hz atnaujinimo dažniu, todėl žaidimų sesijos yra sklandžios. Mėgaukitės nepertraukiamu veikimu kartu su „Koorui“!

Aukščiausios kokybės vaizdas
Susipažinkite su 23,8 colio monitoriumi, kuriame įdiegta naujausios kartos IPS matrica, užtikrinanti neprilygstamą vaizdo kokybę. Platus sRGB spalvų spektras (99 %) ir galimybė rodyti daugiau nei 16,7 milijono spalvų užtikrina, kad kiekvienas vaizdas atgyja visu savo grožiu. Tai idealiai tinka žaidėjams, kurie vertina tikslų spalvų atkūrimą be išblukimo rizikos. Nepriklausomai nuo žiūrėjimo kampo, spalvos yra realistiškos, detalios ir išlaiko nuoseklumą. Taigi galite būti tikri, kad vaizdo kokybė išliks aukščiausio lygio žiūrint bet kokiu kampu.

Sukurta galvojant apie žaidimų gerbėjus
„Koorui“ monitorius puikiai tinka žaidimams, nes jame derinamas pažangus 165 Hz atnaujinimo dažnis su pažangiausia „Adaptive Sync“ technologija. Dėl to žaidimų seansų metu jis užtikrina itin sklandžią ir harmoningą patirtį. Žaidimo režimas leidžia žaidėjams matyti smulkiausias detales tamsoje, o tai suteikia pranašumą kovojant su šešėliuose besislepiančiais priešais. Tikslus pozicionavimas leidžia smūgiams tapti tikslesniems, todėl padidėja pataikymo dažnis ir įgyjamas konkurencinis pranašumas.

Apgalvotas dizainas
„Koorui 24E3“ kompiuterio monitorius sujungia meistriškumą su moderniu dizainu, išsiskiriantis itin plonu korpusu. Jo stovas, be greito tvirtinimo, siūlo ir pakreipimo reguliavimą, kad būtų patogiau. Be to, dėl VESA sieninio laikiklio monitorių galima lengvai pritvirtinti beveik bet kokioje aplinkoje, prisitaikant prie individualių naudotojo poreikių.

Kelios prijungimo parinktys
„KOORUI“ prekės ženklo monitoriai yra puikios vaizdo kokybės ir universalumo sinonimai. Jie aprūpinti HDMI ir „DisplayPort“ prievadais, todėl juos lengva prijungti prie įvairių įrenginių. Šis žaidimų monitoriaus modelis, kurio atnaujinimo dažnis yra 165 Hz, yra suderinamas su dauguma populiariausių vaizdo plokščių ir siūlo vartotojui 1920x1080p FHD raišką. Dėl išmanaus dizaino jį galima lengvai prijungti prie „Xbox“ konsolės, asmeninio ar nešiojamojo kompiuterio, užtikrinant aiškų ir aukštos kokybės vaizdą, nesvarbu, ar dirbate, ar mėgaujatės pramogomis.

| Gamintojas | Koorui |
|---|
| Modelis | 24E3 |
|---|
| Ekrano dydis | 24 colių |
|---|
| Skydelio tipas | IPS |
|---|
| Rezoliucija | 1920 × 1080 |
|---|
| Dažnis | 165 Hz |
|---|
| Vaizdo santykis | 16:9 |
|---|
| Reakcijos laikas | 1 ms |
|---|
| Spalvų gama | SRGB 99% |
|---|
| Ryškumas | 250 cd/m² |
|---|
| Pakreipimo kampas | -5°/20° |
|---|
| Įvestys | HDMI 1.4 / DP1.2 |
|---|
| Matmenys | 515 × 428 × 320 mm |
|---|
| Svoris | 3,06 kg |
|---|
| Galios diapazonas | 100–240 V, 47/63 Hz, 2,0 A |
|---|
| Papildomos funkcijos | Tvirtinamas prie sienos, mėlynos šviesos filtras, nemirgantis, laisvas sinchronizavimas |
|---|
| Spalvų gama | 16,7 mln. |
|---|
| Energijos klasė | E |
|---|