Monitorius (DEMO) Samsung Essential S3 S27D304GAU
  • Varlė kodas 51101179
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Nuotraukos nėra
  • Varlė kodas 51101179
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Monitorius (DEMO) Samsung Essential S3 S27D304GAU kaina
ar
  • + 12 mėn. 11
  • + 24 mėn. 16 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 20
  • + 48 mėn. 25
add to cart Į krepšelį 94.66
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 94.66
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-17
Pliusai: Puiki vaizdo kokybė Modernus ir elegantiškas dizainas Energijos taupymo funkcija
Minusai: Neturi aukščio reguliavimo funkcijos
Specifikacija
  • Gamintojas Samsung
  • Modelis
    LS27D304GAUXEN-DEMO
  • Eol Ne
  • Modelio pavadinimas
    LS27D304GAUXEN-DEMO
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
2020 metai visiems buvo …
„ETNews“ pranešta, kad „CES 2016“ metu bus pristatyti OLED technologijos „LG“ monitoriai. …
Dažnai perkama kartu
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Įvertinimas 5.0 (25)
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Stacionarus žaidimų kompiuteris Varlė Gaming | AMD Ryzen 5 8400F + RTX 5060TI 16GB GDDR7 | 16 GB DDR5 | 1TB SSD M.2 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite
  • Įvertinimas 5.0 (331)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Belaidė klaviatūra ir pelė + Atrama riešui Logitech MX Keys S Combo, Graphite kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Monitorius AOC 24B36X 24 „, IPS, FHD, 144 Hz, 0.5 ms
  • GamintojasAOC
  • Didžiausias dažnis (Hz)144 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • Ekrano tipasIPS
  • Pristatymas į namus 0-3 d. d.
Monitorius AOC 24B36X 24 „, IPS, FHD, 144 Hz, 0.5 ms kaina
Monitorius AOC 27B31H 27 „, IPS, FHD, 120 Hz, 1 ms
  • GamintojasAOC
  • Didžiausias dažnis (Hz)120 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • Ekrano tipasIPS
Monitorius AOC 27B31H 27 „, IPS, FHD, 120 Hz, 1 ms kaina
-8 %
Monitorius IIYAMA XU2491H-B1 24 colių IPS FHD 100Hz 300cd/m2 0,5ms HDMI DP
  • GamintojasIiyama
  • Ekrano įstrižainė (coliais)23.8
  • Didžiausias dažnis (Hz)100 Hz
  • Ekrano tipasLED
  • Jungtys
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Monitorius IIYAMA XU2491H-B1 24 colių IPS FHD 100Hz 300cd/m2 0,5ms HDMI DP kaina
Monitorius Dahua Technology LM22- B201S
Monitorius Dahua Technology LM22- B201S kaina
Monitorius Wortmann Terra 2727W V2 - 27" | VA | Full HD | 100 Hz | USB-C
  • GamintojasWortmann
  • Ekrano įstrižainė (coliais)27
  • Maksimali rezoliucija1920 x 1080
  • Ekrano tipasLED
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Monitorius Wortmann Terra 2727W V2 - 27" | VA | Full HD | 100 Hz | USB-C kaina
Monitorius Dell E2225HM - 100Hz | Full HD | VA | 22'' | Garantija 5 lat
  • GamintojasDell
  • Ekrano įstrižainė (coliais)21.5
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Monitorius Dell E2225HM - 100Hz | Full HD | VA | 22'' | Garantija 5 lat kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Monitorius MSI G255PF E2 24,5 colio Rapid IPS FHD 180Hz 300cd/m2 1ms 2xHDMI DP Pivot
  • GamintojasMSI
  • Ekrano įstrižainė (coliais)24.5
  • Didžiausias dažnis (Hz)180 Hz
  • VESA matmenys (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Monitorius MSI G255PF E2 24,5 colio Rapid IPS FHD 180Hz 300cd/m2 1ms 2xHDMI DP Pivot kaina
-37 %
Monitorius ASUS ZenScreen MB169CK - 60Hz | Full HD | 15.6'' | IPS | 5ms
  • GamintojasAsus
  • Ekrano įstrižainė (coliais)15.6
  • Didžiausias dažnis (Hz)60 Hz