| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Lcd |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 20000000:1 |
| Pikselių žingsnis | 0,275 x 0,275 mm |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 160 khz |
| Vertikali diapazono riba | 50 - 146 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Spalvų gylis | 6 bitai |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 118 % |
| „adobe“ rgb aprėptis | 88 % |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Taip |
| „amd freesync“ | Taip |
| „vesa adaptive sync“ palaikymas | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 4 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Žaidimams |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Berėmė konstrukcija | Taip |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris), pb (švinas) |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Iso, gost, tüv bauart |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Hdmi portų kiekis | 2 |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Ac (įtampa) įėjimas | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -30 - 30 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | 3,5 - 21,5 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, čekų, vokiečių kalba, olandų kalba, anglų kalba, ispanų kalba, suomių kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų, korėjiečių, lenkų kalba, portugalų kalba, rusų kalba, švedų kalba |
| Osd kalbų skaičius | 16 |
| Led indikatoriai | Taip |
| Energijos valdymas |
| Energijos suvartojimas | 28 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,3 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išorinio maitinimo adapteris | Ne |
| Svoris ir matmenys |
| Svoris | 3,7 kg |
| Svoris (su stovu) | 5,2 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport, hdmi |
| „displayport“ kabelio ilgis | 1,8 m |
| Hdmi kabelio ilgis | 1,8 m |
| Kitos savybės |
| On/off mygtukas | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
| Perdirbama pakuotės medžiaga | 100 % |
| Rėmelio storio tipas | Be rėmo |
|
| Modelio pavadinimas | 27G2U/BK |