Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 101
  • + 24 mėn. 157 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 201
  • + 48 mėn. 246
add to cart Į krepšelį 1114.29
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1114.29
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Processor :
Processor cores: 6
Processor frequency: 3_2 GHz
Processor family: AMD Ryzen™ 5
Processor boost frequency: 4_9 GHz
Processor generation: AMD Ryzen 200 Series
L3 cache: 16 MB
L2 cache: 6 MB
Processor model: 220
Processor threads: 12
Processor manufacturer: AMD
Processor cache type: L2 & L3
Graphics :
On-board graphics card model: AMD Radeon 740M
Discrete graphics card model: Not available
On-board gpu manufacturer: AMD
On-board graphics card: Yes
On-board graphics card family: AMD Radeon
Discrete graphics card: No
Memory :
Maximum internal memory: 64 GB
Memory clock speed: 5600 MHz
Internal memory: 16 GB
Internal memory type: DDR5-SDRAM
Design :
Cable lock slot: Yes
Product colour: Black
Colour name: Black
Chassis type: Mini PC
Cable lock slot type: Kensington
Power :
Power supply: 120 W
Weight & dimensions :
Weight: 550 g
Height: 34 mm
Depth: 130 mm
Width: 130 mm
Network :
Bluetooth: Yes
Ethernet lan data rates: 10
Wi-fi: Yes
Top wi-fi standard: Wi-Fi 7 (802_11be)
Bluetooth version: 5_4
Wi-fi standards: Wi-Fi 7 (802_11be)
Ethernet lan: Yes
Performance :
Product type: Mini PC
Packaging data :
Package weight: 1_48 kg
Package width: 189 mm
Package height: 134 mm
Package depth: 157 mm
Display :
Display included: No
Software :
Operating system architecture: 64-bit
Operating system installed: Windows 11 Pro
Storage :
Optical drive type: No
Ssd interface: PCI Express 4_0
Number of ssds installed: 1
Nvme: Yes
Total storage capacity: 512 GB
Ssd form factor: M_2
Ssd capacity: 512 GB
Total ssds capacity: 512 GB
Storage media: SSD
Ports & interfaces :
Displayports quantity: 2
Displayport version: 1_4
Ethernet lan (rj-45) ports: 2
Usb 2_0 ports quantity: 1
Dc-in jack: Yes
Usb4 gen 3x2 ports quantity: 1
Combo headphone/mic port: Yes
Usb 3_2 gen 2 (3_1 gen 2) type-a ports quantity: 3
Hdmi version: 2_1
Hdmi ports quantity: 1
Usb 3_2 gen 2 (3_1 gen 2) type-c ports quantity: 1
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-04-15
Minusai: Ribotos galimybės atnaujinti komponentus.
Specifikacija
  • Gamintojas Asus
  • Ilgis 130 mm
  • Plotis 130 mm
  • Svoris 550 g
  • Aukštis 34 mm
  • Pakuotės svoris 0.8
  • Pakuotės ilgis (mm) 200
  • Pakuotės plotis (mm) 200
  • Pakuotės aukštis (mm) 150
  • Modelio pavadinimas
    PN54-S1-S50015AL
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokios yra šio kompiuterio fizinės dimensijos?
Įrenginio matmenys yra tik 130x130x34 mm, o svoris – 0,55 kg. Toks kompaktiškas korpusas leidžia jį paslėpti už monitoriaus ar pritvirtinti prie jo. Mažas dydis puikiai tinka bet kuriai darbo erdvei sutaupant vietos.
2. Ar šis mažas kompiuteris tinka žaidimams?
3. Kokį greitį užtikrina SSD diskas?
4. Kiek monitorių galima prijungti vienu metu?
5. Ar palaikomas naujausias belaidis ryšys?
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Toya Sa Poland Staliaus kampainis su baze | 180 mm (YT-70786) kaina
Toya Sa Poland VOREL CAPENTRY KAMPAS 600x400mm JUODA 18200 kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Atmosphera Lamp Matia terasinis šviestuvas, akacijos medžio rėmas, aukštis 58 cm kaina
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Atmosphera ADELIA lempa virš valgomojo stalo, Ø 58 cm kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Vyriškas laikrodis HUGO BOSS 1513714 - PIONEER (zh016c)
  • GamintojasHugo Boss
  • TipasVyriškas
  • Korpuso forma
  • Atsparumas vandeniui
  • Mechanizmas
  • Apyrankė
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Liko tik: 1 vnt.
Vyriškas laikrodis HUGO BOSS 1513714 - PIONEER (zh016c) kaina
"Proline" rankinis pjūklas 500 mm, 7z inch
  • GamintojasProline
  • Tipas
  • Ilgis (mm)
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
"Proline" rankinis pjūklas 500 mm, 7z inch kaina