| Techniniai parametrai |
| Komercinis produkto pavadinimas | Bfl524mb0 |
| Montuojamas / laisvai statomas | Įmontuojama |
| Reguliavimo tipas | Elektroninis |
| Valdymo skydelio medžiaga | Stiklas |
| Mikrobangų krosnelės rūšis | Mikrobangė |
| Orkaitės talpa | 20 l |
| Maksimalus mikrobangų galingumas | 800 w |
| Kepintuvo galingumas | W |
| Basic color of product | Netaikoma |
| Spalva / medžiaga, durelės | Juodas |
| Priekinio ekrano medžiaga | Stiklinis |
| Srovė | 10 a |
| Įtampa | 220-230 v |
| Dažnis | 50 hz |
| Elektros laidos ilgis | 130,0 cm |
| Kištuko tipas | Schuko-/gardy su įžeminimu |
| Gylis, esant durelėms atidarytoms 90° | 768 mm |
| Paviršiaus aukštis | 201 mm |
| Ertmės plotis | 308 mm |
| Ertmės gylis | 282 mm |
| Gaminio aukštis | 382 mm |
| Gaminio su pakuote aukštis | 440 mm |
| Gaminio su pakuote plotis | 380 mm |
| Gaminio su pakuote gylis | 660 mm |
| Minimalus montavimo nišos aukštis | 362 mm |
| Maksimalus montavimo nišos aukštis | 365 mm |
| Mažiausias montavimo angos plotis | 560 mm |
| Didžiausias montavimo angos plotis | 568 mm |
| Montavimo gylis | 300 mm |
| Svoris bruto | 19,0 kg |
| Kepimo funkcija | Microwave |
| Energy smart | Ne |
| Capability of wireless communication | Ne |
| Broadband technology | Netaikoma |
| Sim card slot available | Ne |
| Kamera | Ne |
| Remote access | No, only direct access |
| Possibility of remote upgrade | Ne |
| Possibility of remote update for maintenance | Ne |
| Possibility of voice control | Ne |
| Automatinė programa | Taip |
| Apšvietimo tipas | Led light |
| Orkaitės padėklų laikymo lentynėlės | Grotelės |
| Padėklai | 0 |
| Laikmačio nustatymo funkcijos | Nėra |
| Durelių atidarymas | Mygtukas |
| Saugos įtaisas | Apsauginis išsijungimas, orkai durelių kontaktas - jungiklis |
| Dingus elektrai nustatymų išsaugojimas | Ne |
| Informacijos pateikimas valdymo skydelyje | Led |
| Kepintuvo funkcija | Ne |
| Papildoma kepimo funkcija su ventiliatoriumi | Ne |
| Tradicinis kepimas (apatinis ir viršutinis kaitinimas) | Ne |
| Automatinio kepimo tipas | Svorio kontrolė |
| Laikrodis | Taip |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Besisukantis padėklas | Taip |
| Besisukančio padėklo skersmuo | 255 mm |
| Vidaus apšvietimo vieta | Dešinėje pusėje |
| Orkaitės medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Integruota valymo sistema | Hidrolitinis |
| Grotelės | 0 |
| Remote information system | Ne |
| Lempučių skaičius | 1 |
| Besisukantis iešmas, orkaitė 1 | Ne |
| Probe of the cavity | Ne |
| Programinės įrangos atnaujinimas | Ne |
| Included user manuals | [da, de, el, es, fi, fr, hu, it, nl, no, pl, pt, ro, ru, sv, tr] |
| Integruoti priedai | 1 x sukamoji lėkštė |
| Papildomi priedai | Hez86d000, hezg9as00s |
| Product image | Mcsa02019137_bfl524mb0_compactoven_bosch_stp_def.jpg |
| Chemical tax included | Taip |
| Chemical tax sweden | 100% full tax |
| Chemical tax classification | 0 % |
| Kita informacija |
| Main product group (mda, sda, acc, oth) | Mda |
| Montavimo angos dydis (a x p x g) | 362-365 x 560-568 x 300 mm |
| Gaminio išmatavimai | 382 x 594 x 317 mm |
| Paviršiaus išmatavimai | 201.0 x 308.0 x 282.0 mm |
| Gaminio su pakuote išmatavimai (axpxg) | 440 x 660 x 380 mm |
| Pakuotės tūris (dm3) | 110,352 |
| Montavimo angos plotis | 560 mm |
| Montavimo angos aukštis | 362 mm |
| Montavimo angos plotis | 300 mm |
| Durelių lankstas | Kairėje |
| Skydelio medžiaga | Stiklas |
| Automatinių programų skaičius | 7 |
| Elektrinio prijungimo tipas | Vienos pakopos |
| Did. ploto grilio kaitin.galia | Kw |
| Power convection element | Kw |
| Maks karšto oro temperatūra | °c |
| Max virš./apat.kaitinimo temp. | °c |
| Valdymo pozicija | Dešinė |
| Orkaitės indikacijos elementai | Led |
| Orkaitės lempučių skaičius | 1 |
| Durų spalva | Juodas |
| Kilmės šalis, muitai | Cn |
| Cph-code | M36221343462m51xxx |
| En: power consumption off | W |
| En: power consumption standby/display on | W |
| En: power consumption standby/display off | W |
| Power consumption standby/network: please check the user manual for how to switch off the wifi module. | W |
| En: time auto-off | Min |
| En: time auto-standby/display on | Min |
| En: time auto-standby/displ. off | Min |
| En: time auto-standby/network | Min |
| Triukšmo lygis | Db(a) re 1 pw |
| Apšvietimo tipas | Led light |
| Durelių temperatūra | Norma (standartas) |
| Konstrukcijos tipo grupė | Built in |
| Productdivision | Pcg |
|
| Modelio pavadinimas | BFL524MB0 |