Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
| Gamintojas | Outwell |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.011016 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Outwell |
| Gross weight | 1.015 kg |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Net weight | 0.915 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …