Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
Ascent -1°C/30°F yra mumijos tipo miegmaišis, sukurtas šaltoms oro sąlygoms. Jis turi gobtuvą ir kairėje pusėje esantį užtrauktuką, užtikrinantį papildomą šilumą ir komfortą.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Užtrauktuko uždarymas | Taip |
| Užtrauktuko pusė | Kairėje pusėje |
| Rekomenduojama temperatūra | -1 °C |
| Produkto spalva | Žalia |
| Gobtuvą turintis | Taip |
| Tipas | Mumijos tipo miegmaišis |
| Žemiausia temperatūros riba | -1 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Ilgis viduje | 185 cm |
| Svoris | 782 g |
Pakavimo turinys |
|
| Kiekis | 1 |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …