Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
Miegmaišis Easy Camp Falcon III Mummy -4C sukurtas suaugusiems, pagamintas iš poliesterio medžiagos ir turi dvišalį užtrauktuką. Jis siūlo komforto temperatūros reitingą -4 °C ir tinka 3-4 sezonams, su maksimalia naudotojo aukščio riba 205 cm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Miegmaišis mumija |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Spalva | Mėlyna |
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Suaugusieji |
| Užpildymo medžiaga | Poliesteris |
| Su gobtuvu | Taip |
| Pocket skaičius | 1 |
Specifikacijos |
|
| Komforto temperatūros reitingas | -4 °C |
| Ekstremali temperatūros reitingas | -21 °C |
| Sezonų reitingas | 3-4 sezonai |
| Izoliacijos tankis | 150 g/m² |
| Izoliacijos sluoksniai | 2 |
| Matmenys (Ilgis × Plotis × Aukštis) | 2250 mm × 800 mm × 500 mm |
| Svoris | 1.52 kg |
| Maksimalus naudotojo aukštis | 205 cm |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …