Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
Husky BIZON 3 PLUS yra kupolo tipo palapinė, skirta kempingui, talpinanti iki trijų žmonių su viena patalpa ir vienu prieangiu. Ji turi dvigubą konstrukciją, sveria 5,2 kg ir jos išmatavimai, kai yra pastatyta, yra 220 x 410 x 130 cm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Kempingo Palapinė |
| Prekės Ženklas | Husky |
| Modelis | BIZON 3 PLUS |
Specifikacijos |
|
| Išmatavimai (P x G x A) | 220 × 410 × 130 cm |
| Svoris | 5.2 kg |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga (Viršutinė Danga) | Poliesteris |
| Medžiaga (Rėmas) | Durawrap/wrapflex |
| Medžiaga (Kilimėlis) | Poliesteris |
Papildoma Informacija |
|
| Miegamųjų Vietų Skaičius | 3 asmenys |
| Kambarių Skaičius | 1 |
| Įėjimų Skaičius | 2 |
| Prieangio Skaičius | 1 |
| Gyvenamoji Erdvė (P x L) | 2100 x 2000 mm |
| Miegamojo Aukštis | 130 cm |
| Išmatavimai Po Sulankstymo | 50 x 18 cm |
| Saugos Įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …