Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus naktinis staliukas, sukurtas efektyviam naudojimui ir minimalistiniam stiliui. Juodas blizgus paviršius su tekstūruota danga.
Savybės |
|
|---|---|
| Viršutinė spalva | Juoda |
| Durų medžiaga | MDF |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Viršutinė medžiaga | MDF |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Rėmo medžiaga | MDF |
| Durų atidarymo tipas | Stumdomos |
| Stalčiai | Nėra |
| Lentynų skaičius | 1 |
| Stilius | Modernus |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | QIU |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, savarankiškai surenkamas |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Rankenėlės | Nėra |
| Medžiaga | MDF |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Priešsurenktas | Nėra |
| Tipas | Naktinis staliukas |
| Prekės spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 530 mm |
| Gylis | 415 mm |
| Plotis | 460 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija x1, naktinis staliukas x2 |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |