Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni drabužių spinta su savarankiško surinkimo dizainu, pagaminta iš wotan ąžuolo rėmo ir matinės juodos apdailos. Ji turi dvi duris su vyriukais, rankenomis ir stabilumą užtikrinančiomis kojelėmis.
Savybės |
|
|---|---|
| Durų skaičius | 2 durys |
| Produkto tipas | Drabužių spinta |
| Rėmo spalva | Wotan ąžuolas |
| Išorės apdailos tipas | Matinis |
| Kitos dalys medžiaga | Mediena |
| Rankenos | Taip |
| Kojelės | Taip |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo medžiaga | Plokštė |
| Veidrodis | Ne |
| Durų medžiaga | Plokštė |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Stalčių skaičius | 2 stalčiai |
| Rankenų spalva | Juoda |
| Tikslinė auditorija | Suaugusieji |
| Durų tipas | Vyriukinės durys |
| Baldų plokštės storis | 16 mm, 25 mm (viršus) |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Drabužių baras | Taip |
| Papildoma informacija | Savarankiškai surenkami baldai |
Svoris & matmenys |
|
| Aukštis | 1900 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Plotis | 1100 mm |
| Kojelės aukštis | 150 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 80 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, surinkimo instrukcija, drabužių spinta |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmos pakuotės svoris | 45 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 176 x 60 x 8 cm |
| Antros pakuotės matmenys | 117 x 60 x 12 cm |
| Antros pakuotės svoris | 35 kg |
Boileris |
|
| Drabužių baras | Taip |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …