Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 197. 89 € (1)
Moderni stačiakampė komoda, pagaminta iš medžio drožlių plokštės, su lygiu paviršiumi ir laminuotu rėmo apdaila. Ji turi vieną lentyną, tris stalčius ir vienas duris, suteikdama jums patogią ir stilingą saugojimo sprendimą.
Techniniai duomenys: Plotis: 1200 mm, Gylis: 415 mm, Aukštis: 900 mm, Rėmo storis: 16 mm, Durų storis: 1,6 cm, spalva: Kasmiras
Savybės |
|
|---|---|
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Produkto spalva | Kasmiras |
| Pakabinamas dangtis | Taip |
| Rankena(s) | Taip |
| Paviršiaus tipas | Lygi paviršius |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Ratukai | Ne |
| Forma | Stačiakampis |
| Lentynų skaičius | 1 lentyna |
| Stalčių skaičius | 3 stalčiai |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Pėdos | Taip |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenos spalva | Juoda |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 1200 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Gylis | 415 mm |
| Durų storis | 1,6 cm |
| Aukštis | 900 mm |