Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Atom Stovyklavimo baldų komplektas dėkle
Outwell Catamarca Turistinė kėdė, juodos spalvos (470466)
Aukštos kokybės 0.25g polimerinės BB kulkos su 5.95 mm skersmeniu, skirti airsoft žaidimams. Butelyje yra 3000 vnt. ir jis turi būti laikomas sausoje ir vėsioje vietoje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Airsoft BB |
| Prekės ženklas | Specna Arms |
| Modelis | CORE 0.25g BBs |
Specifikacijos |
|
| Medžiaga | Polimeras |
| Dozavimo tipas | Butelis |
| Produkto spalva | Balta |
| BB svoris | 0.25 g |
| BB skersmuo | 5.95 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis pakuotėje | 3000 vnt. |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Nenaudokite vietose, prieinamose vaikams. Rekomenduojama naudoti apsauginius akinius naudojimo metu. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. |