Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastikas |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 20 ° |
| Svoris ir matmenys | |
| Platformos plotis | 45 cm |
| Platformos gylis | 35 cm |
| Aukštis (mask.) | 18 cm |
| Modelio pavadinimas | 56148 |