| APARATŪROS FUNKCIJOS |
| Sąsaja | • 1x GPON prievadas • 1 FXS prievadas • 4 gigabito eterneto prievadai |
| GPON sąsaja | • Prievado tipas: SC-APC • Standartai ir protokolai: ITU-984.x, G.988, B+ klasė • Duomenų perdavimo sparta: 2,488 Gbps (atsisiuntimas); 1,244 Gbps (išsiuntimas) • Šviesolaidžio tipas: 9/125 µm vienmodis • Maks. kabelio ilgis: 20 km |
| Mygtukas | • Atstatyti • Šviesos diodas |
| Maitinimo šaltinis | 12 V / 1,5 A nuolatinė srovė |
| Maksimali energijos sąnauda | 15,5 W |
| Svoris | 437 g |
| Matmenys (P x G x A) | 6,9 × 5,5 × 1,3 colio (175 × 140 × 33 mm) |
| Antena | Vidinis Omni • 2,4 GHz: 2 × 5 dBi • 5 GHz: 2 × 4,5 dBi |
| Montavimas | Stalinis / sieninis tvirtinimas (komplekte yra) |
| BELAIDŽIO RYŠIO FUNKCIJOS |
| Aprėptis | 140? (1500 pėdų²)** |
| Vienalaikiai klientai | 120+* |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Dažnis | 2,4 GHz ir 5 GHz |
| Signalo greitis | • 5 GHz: 1201 Mbps† • 2,4 GHz: 574 Mbps |
| Belaidės funkcijos | • 2×2 (2,4G ir 5G) MU-MIMO‡ • HE80 (80 MHz dažnių juosta)‡ • OFDMA‡ • Sklandus tarptinklinis ryšys § • Tinklelis§ • Įjungti / išjungti SSID transliaciją • Įjungti / išjungti belaidį radiją • Svečių tinklas • Automatinis kanalų priskyrimas • Spindulių formavimas • Įkainio riba • Juostos valdymas • Apkrovos balansas • Ryšio laiko sąžiningumas • Perdavimo galios valdymas (reguliuokite perdavimo galią pagal dBm) • Paslaugų kokybė (QoS) (WMM) • RADIUS apskaita • MAC autentifikavimas • Perkrovimo grafikas • Belaidžio ryšio tvarkaraštis ir statistika • Statinis IP / Dinaminis IP |
| Belaidis saugumas | • Prikaustomojo portalo autentifikavimas§ • Prieigos kontrolė • Belaidžio „Mac“ adreso filtravimas • Belaidis izoliavimas tarp klientų • VLAN • Nesąžiningų prieigos taškų aptikimas • 802.1X palaikymas • WPA-Asmeninis/Įmonės, WPA2-Asmeninis/Įmonės, WPA3-Asmeninis/Įmonės |
| Perdavimo galia | • CE: <20 dBm (2,4 GHz, EIRP) <23 dBm (5 GHz, 1 ir 2 dažnių juosta, EIRP) <27 dBm (5 GHz, 3 juosta, EIRP) • FCC: <25 dBm (2,4 GHz) <25 dBm (5 GHz) |
| Valdymo funkcijos |
| Omada programėlė | Taip |
| Centralizuotas valdymas | • „Omada“ debesijos pagrindu veikiantis valdiklis • „Omada“ aparatūros valdiklis • „Omada“ programinės įrangos valdiklis |
| Prieiga prie debesies | Taip. Reikalingas „Omada“ valdiklis. |
| El. pašto įspėjimai | Taip |
| LED ĮJUNGIMO/IŠJUNGIMO valdymas | Taip |
| MAC prieigos kontrolės valdymas | Taip |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| Sistemos registravimas: vietinis/nuotolinis sisteminis žurnalas | Sistemos žurnalas |
| SSH | Taip |
| Žiniatinklio valdymas | Taip |
| Nulinio prisilietimo aprūpinimas | Taip. Reikalingas „Omada“ debesijos pagrindu veikiantis valdiklis. |
| KITOS |
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS, IC |
| Pakuotės turinys | • EAP603GP – darbalaukis • Stalinio / sieninio tvirtinimo rinkinys • Įdiegimo vadovas |
| Sistemos reikalavimai | „Microsoft Windows XP“, „Vista“, „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows 10“, „Windows 11“, „Linux“ |
| Aplinka | • Darbinė temperatūra: 0–40 °C (32–104 °C) • Laikymo temperatūra: -40–70 °C (-40–158 °C) • Darbinė drėgmė: 10–90 % santykinė drėgmė, nesikondensuojanti • Laikymo drėgmė: 5–90 % santykinis drėgnumas, nesikondensuojantis |