| Savybės |
| 2,4 ghz | Taip |
| 5 ghz | Taip |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1300 mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4, 5 ghz |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11a,ieee 802.11ac,ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11n,ieee 802.1x,ieee 802.3af |
| Automatinis kanalo pasirinkimas | Taip |
| Mimo | Taip |
| Mimo tipas | Multi user mimo |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Ssid-based vlan assignment |
| Reitingo apribotojimas | Taip |
| Belaidžio ryšio atskyrimas | Taip |
| Apkrovos balansavimas | Taip |
| „airtime fairness“ (atf) | Taip |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Persiuntimo galia | 27 dbmw |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 64-bit wep,128-bit wep,152-bit wep,wpa,wpa-psk,wpa2,wpa2-psk |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Palaikomų ssid diskų skaičius | 16 |
| Prievadu paremto tinklo prieigos kontrolė (pnac) | Taip |
| Prieigos kontrolės sąrašas (acl) | Taip |
| Valdymo funkcijos |
| Web pagrįstas valdymas | Taip |
| Sistemos žurnalas | Taip |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 2 |
| Dc įėjimo lizdas | Taip |
| Energijos valdymas |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Įėjimo įtampa | 12 v |
| Įvesties srovė | 1.5 a |
| Energijos suvartojimas | 12,3 w |
| Konstrukcija |
| Talpinimo | Lubos, siena |
| Produkto spalva | Balta |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Energija |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, rohs |
| Vidinis | Ne |
| antena |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenos krypties tipas | Nekryptinis |
| Antenos ypatybės | Integruota antena |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 4 dbi |
| Veikimo charakteristikos |
| Suderinamos operacinės sistemos | Microsoft windows xp, vista, windows 7, windows 8, windows10 |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 206 mm |
| Ilgis | 182 mm |
| Aukštis | 37 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | EAP245 |