| APARATŪROS FUNKCIJOS |
| Sąsaja | 1 x 10M/100M/1000M/2.5Gbps Ethernet prievadas (RJ45) |
| Mygtukas | Atstatyti |
| Maitinimo šaltinis | 802.3at PoE |
| Maksimali energijos sąnauda | 18,4 W (skirta „PoE+“) |
| Matmenys (P x G x A) | 8,19 x 6,3 x 2,17 colio (208 x 160 x 55 mm) |
| Antena | • 2,4 GHz: 2 × 4,5 dBi išorinės visakryptės antenos 2 × 8,3 dBi, vidinės kryptinės antenos (antenos spindulio plotis 90°) • 5 GHz: 2 × 5,3 dBi, išorinės visakryptės antenos 2 × 13,2 dBi, vidinės kryptinės antenos (antenos spindulio plotis 45°) Pastaba: aukščiau nurodyti stiprinimo koeficientai yra vienos antenos maksimalūs stiprinimo koeficientai. |
| „Bluetooth“ | BLE 5.2 |
| Orui atsparus korpusas | IP66 |
| Montavimas | Tvirtinimas prie sienos / lauke (komplekte yra) |
| BELAIDŽIO RYŠIO FUNKCIJOS |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11a/g/b/n/ac/ax/be |
| Dažnis | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Signalo greitis | 688 Mbps (2,4 GHz) + 2882 Mbps (5 GHz) |
| Belaidės funkcijos | • 4k-QAM • OFDMA • Keli SSID: 16 (po 8 kiekvienai juostai) • Įjungti / išjungti belaidį radiją • Automatinis kanalų priskyrimas • Perdavimo galios valdymas (reguliuokite perdavimo galią pagal dBm) • Paslaugų kokybė (QoS) (WMM) • MLO • Omada Mesh§ • Sklandus tarptinklinis ryšys (802.11k/v/r)§ • Juostos valdymas • Apkrovos balansas • Ryšio laiko sąžiningumas • Spindulių formavimas • Įkainio riba • Perkrovimo grafikas • Belaidžio ryšio tvarkaraštis • Belaidžio ryšio statistika pagal SSID / AP / klientą • Statinis IP / Dinaminis IP |
| Belaidis saugumas | • „Captive Portal“ autentifikavimas§ • Prieigos kontrolė • Belaidžio „Mac“ adreso filtravimas • Belaidis izoliavimas tarp klientų • SSID ir VLAN susiejimas • Nesąžiningų prieigos taškų aptikimas • 802.1X palaikymas • WPA-Asmeninis/Įmonės, WPA2-Asmeninis/Įmonės, WPA3-Asmeninis/Įmonės, OWE |
| Perdavimo galia | • CE: (EIRP) 2,4 GHz: 20 dBm 5 GHz: 23 dBm U-NII-1, 23 dBm U-NII-2A, 30 dBm U-NII-2C • FCC: (laidinė energija) 2,4 GHz: 25 dBm 5 GHz: 26 dBm U-NII-1, 24 dBm U-NII-2A, 24 dBm U-NII-2C, 26 dBm U-NII-3 |
| Valdymo funkcijos |
| Omada programėlė | Taip |
| Centralizuotas valdymas | • „Omada“ debesijos pagrindu veikiantis valdiklis • „Omada“ aparatūros valdiklis • „Omada“ programinės įrangos valdiklis |
| Prieiga prie debesies | Taip. Reikalingas „Omada“ valdiklis. |
| El. pašto įspėjimai | Taip |
| MAC prieigos kontrolės valdymas | Taip |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| Sistemos registravimas: vietinis/nuotolinis sisteminis žurnalas | Taip |
| SSH | Taip |
| Žiniatinklio valdymas | Taip |
| 3 lygio valdymas | Taip |
| Kelių vietų valdymas | Taip |
| VLAN valdymas | Taip |
| Nulinio prisilietimo aprūpinimas | Taip. Reikalingas „Omada“ debesijos pagrindu veikiančio valdiklio naudojimas. |
| KITOS |
| Sertifikavimas | CE, FCC, RoHS, IC, NCC, VCCI, JRF, BSMI |
| Pakuotės turinys | • Prieigos taškas EAP725-Lauko • Vandeniui atsparus rinkinys • Montavimo rinkinys • Įdiegimo vadovas |
| Sistemos reikalavimai | „Microsoft Windows XP“, „Vista“, „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows 10“, „Windows 11“, „Linux“ |
| Aplinka | • Darbinė temperatūra: nuo -30 iki 70 °C (nuo -22 iki 158 °C) • Laikymo temperatūra: nuo -40 iki 70 °C (nuo -40 iki 158 °C) • Darbinis drėgnumas: nuo 10 iki 90 % santykinio oro drėgnumo, be kondensacijos • Laikymo drėgmė: nuo 5 iki 90 % santykinio oro drėgnumo, be kondensacijos |
| Svoris | Pagrindinis įrenginys: 1,33 kg |