| 4G |
| Tinklo tipas | 4G: FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 (2100/1800/850/2600/900/800/700 MHz) TDD-LTE B38/B40/B41 (2600/2300/2500 MHz) 3G: HSPA+/HSPA/UMTS: B1/B5/B8 (2100/850/900 MHz) |
| Greitis | Atsisiuntimo greitis: 150 Mbps Įkėlimo greitis: 50 Mbps |
| APARATŪROS FUNKCIJOS |
| Sąsaja | USB-C prievadas Nano SIM kortelės lizdas microSD kortelės lizdas |
| Mygtukas | Meniu mygtukas Įjungimo / išjungimo mygtukas Atstatymo mygtukas |
| Išorinis maitinimo šaltinis | 5 V / 1 A |
| Svoris | Apie 111 g (su baterija) |
| Matmenys (P x G x A) | 4,2 × 2,6 × 0,7 col. (106 × 66 × 16,7 mm) |
| Antena | Vidinė antena |
| Mikro SD kortelių skaitytuvas | Iki 2 TB |
| Ekrano rodymas | Srauto statistika, „Wi-Fi“ būsena, vartotojų numeriai, tinklo tipas (4G / 3G), signalo stiprumas, interneto ryšio būsena, pranešimai, akumuliatoriaus matuoklis, „Wi-Fi“ slaptažodis |
| BELAIDŽIO RYŠIO FUNKCIJOS |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11b/g/n/ax |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Priėmimo jautrumas | 11b 11 Mbps: -87 dBm; 11g 54 Mbps: -73 dBm; 11n HT20 MCS7: - dBm; 11n HT40 MCS7: -67dBm; 11ax HE20M MCS9: -65dBm; 11ax HE40M MCS9: -62dBm; |
| Belaidis saugumas | Palaiko WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA3, belaidį MAC adresų filtravimą, įjungia/išjungia SSID transliaciją |
| DHCP | Serveris, klientas, DHCP klientų sąrašas |
| Perdavimo galia | <20 dBm |
| KITOS |
| Tinklo paslaugos įjungtos pagal numatytuosius nustatymus | Žiniatinklio serveris Valdykite ir konfigūruokite įrenginius per žiniatinklį arba programėlę • Prievadas: 80/443 Protokolas: HTTP/HTTPS DNS DNS • Prievadas: 53; Protokolas: UDP DHCP/DHCPv6 IP adreso priskyrimas • Prievadas: 67/547; Protokolas: UDP |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Pakuotės turinys | 4G LTE mobilusis „Wi-Fi“ M7352 USB-C laidas Greitas diegimo vadovas 2100 mAh baterija |
| Sistemos reikalavimai | „Windows 11/10/8/7/Vista/XP“, „Mac OS“, „Android“, „iOS“, „Windows Phone“ |
| Aplinka | Darbinė temperatūra: 0°C~35°C (32°F~95°F) Darbinė drėgmė: 10–90 % be kondensacijos |