| WAN jungtis |
| Eterneto wan | Taip |
| Dsl wan | Taip |
| Sim kortelės anga | Ne |
| 3g/4g usb modemo suderinamumas | Ne |
| Belaidžio interneto funkcijos |
| „wi-fi“ dažnių juosta | Dviguba juosta (2,4 ghz / 5 ghz) |
| „wi-fi“ standartas | Wi-fi 5 (802.11ac) |
| Wlan duomenų perdavimo sparta (maks.) | 867 mbit/ai |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac) |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Eterneto lan sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11a,ieee 802.11ac,ieee 802.11b,ieee 802.11g,ieee 802.11n,ieee 802.3ab,ieee 802.3i,ieee 802.3u |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 mbit/ai |
| Portų ekspedijavimas | Taip |
| Dinaminis dns (ddns) | Taip |
| Ssid pagrįstas vlan priskyrimas | Taip |
| Mobilusis ryšys |
| 3 g | Ne |
| 4g | Ne |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 2 |
| Usb prievadas | Taip |
| Atminties kortelių anga(-os) | Ne |
| Valdymo funkcijos |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Wpa-psk,wpa2-psk |
| Ugniasienė | Taip |
| Firewall apsauga | Spi firewall |
| Protokolai |
| Dhcp klientas | Taip |
| Dhcp serveris | Taip |
| Konstrukcija |
| Led indikatoriai | Jungtis |
| antena |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Perdavimo galia | 30 dbmw |
| Savybės |
| Sertifikavimas | Ce, fcc, ic, ncc, bsmi, ida,\n rcm, jpa, jrf, vcci, kc, rohs |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo šaltinio tipas | Ac |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Išėjimo srovė | 0,5 a |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 90,7 mm |
| Ilgis | 90,7 mm |
| Aukštis | 190,5 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Lan (rj-45) |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Produktų skaičius pakuotėje | 3 vnt |
|
| Modelio pavadinimas | Deco P9(3-pack) |