| Savybės |
| 2,4 ghz | Taip |
| 5 ghz | Taip |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1200 mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 ghz) | 574 mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 ghz) | 1200 mbit/ai |
| Eterneto lan duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4 - 2.482, 5.15 - 5.25, 5.25 - 5.35, 5.47 - 5.725, 5.725 - 5.85 ghz |
| Tinklo standartai | Ieee 802.11a,ieee 802.11ax,ieee 802.11b,ieee 802.11e,ieee 802.11g,ieee 802.11n,ieee 802.1d,ieee 802.1q,ieee 802.3,ieee 802.3ab,ieee 802.3af,ieee 802.3at,ieee 802.3u |
| Mimo | Taip |
| Mimo tipas | Multi user mimo |
| Plėstinis spektro metodas | Ofdma,dsss,ofdm |
| Moduliacija | 16-qam,64-qam,256-qam,1024-qam,bpsk,cck,qpsk |
| „fit ap“ režimo ypatybės | Mesh networking |
| „wi-fi“ multimedijos (wmm) / (wme) | Taip |
| Vlan palaikymas | Taip |
| Virtualaus vietinio tinklo ypatybės | Tagged vlan |
| Paslaugos kokybės (qos) palaikymas | Taip |
| Persiuntimo galia | 20 dbmw |
| Saugumas |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | Wpa3,ssh,wpa2-aes,wpa2-psk |
| Mac adresų filtravimas | Taip |
| Paslaugų rinkinio identifikatoriaus (ssid) ypatybės | Multiple ssids |
| Palaikomų ssid diskų skaičius | 8 |
| Protokolai |
| Valdymo protokolai | Snmp |
| Ryšys |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Dc įėjimo lizdas | Taip |
| Energijos valdymas |
| Maitinimas per eternetą (poe) | Taip |
| Galios suvartojimas (maks.) | 12,8 w |
| Konstrukcija |
| Talpinimo | Lubos, siena |
| Produkto spalva | Balta |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Sertifikavimas | Fcc, ce, ic |
| antena |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenos krypties tipas | Nekryptinis |
| Antenos ypatybės | Integruota antena |
| Antenų kiekis | 4 |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 3 dbi |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 80 °c |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 160 mm |
| Ilgis | 160 mm |
| Aukštis | 33,2 mm |
| Svoris | 382 g |
| Pakuotės duomenys |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | ECW220 |