| Techniniai parametrai |
|---|
| Tinklo standartas | IPv6 IPv4 „WiFi 7“ (802.11be) „WiFi 6“ (802.11ax) „WiFi 5“ (802.11ac) „WiFi 4“ (802.11n) IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11a |
|---|
| Produkto segmentas | BE3600 – didžiausias BE našumas: 688+2882 Mbps |
|---|
| Duomenų perdavimo greitis | „WiFi 7“ (802.11be) (5 GHz): iki 2882 Mb/s „WiFi 7“ (802.11be) (2,4 GHz): iki 688 Mb/s 802.11g: iki 54 Mbps 802.11b: iki 11 Mbps 802.11a: iki 54 Mbps |
|---|
| Antena | Išorinė antena x 4 |
|---|
| Perdavimas / priėmimas | 5 GHz 2x2 2,4 GHz 2x2 |
|---|
| Procesorius | 256 MB „Flash“ atmintis 1 GB operatyviosios atminties |
|---|
| Padidina greitį | OFDMA (ortogoninė dažnio dalijimo daugialypė prieiga) Spindulių formavimas: standartinis ir universalus 4096-QAM didelis duomenų perdavimo greitis 20/40/80/160 MHz pralaidumas |
|---|
| Veikimo dažnis | 5 GHz 2,4 GHz |
|---|
Veikimo režimas
| Belaidžio maršrutizatoriaus režimas Prieigos taško režimas Medijos tilto režimas |
|---|
| Uostai | 1x 2,5G WAN/LAN ryšiui, 1x 1G WAN/LAN ryšiui, 3 x 1G LAN tinklai, USB 3.2 1 kartos x 1 |
|---|
| Mygtukas | WPS mygtukas, Atstatymo mygtukas, Maitinimo mygtukas |
|---|
| LED indikatorius | Galia x 1 WAN x 1 1 LAN prievadas 2,4 GHz belaidis internetas x 1 5 GHz belaidis internetas x 1 |
|---|
| Maitinimo šaltinis | Kintamosios srovės įvestis: 100 V ~ 240 V (50 ~ 60 Hz) Nuolatinės srovės išėjimas: 12 V, maks. 2 A srovė |
|---|
| AiMesh | „AiMesh“, pagrindinis „AiMesh“ maršrutizatorius, „AiMesh“ mazgas |
|---|
| Tėvų kontrolė | Laiko planavimas, saugus naršymas, individualus interneto tvarkaraštis |
|---|
| Svečių tinklas | „Svečių tinklas suteikia interneto ryšį svečiams, bet riboja prieigą prie jūsų vietinio tinklo.“ Svečių tinklo palaikymas, • Maksimali svečio tinklo taisyklė: 2,4 GHz x3, 5 GHz x3, svečio tinklo ryšio skirtasis laikas |
|---|
| Saugumas | „AiProtection Pro“, VPN, WPS palaikymas, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPS, „Let's Encrypt“, DNS per TLS, SSH, saugumo nuskaitymas, užkarda, • Maksimalus užkardos raktinių žodžių filtrų skaičius: 64, • Maksimalus užkardos tinklo paslaugų filtrų skaičius: 32, • Maksimalus užkardos URL filtrų skaičius: 64 |
|---|
| Dirbtinio intelekto apsauga | „DigiProtection“, • Maršrutizatoriaus saugumo įvertinimas, • Kenkėjiškų svetainių blokavimas, • Dvikryptis IPS, • Užkrėstų įrenginių prevencija ir blokavimas |
|---|
| VPN | „Instant Guard“, VPN klientas L2TP, VPN klientas OVPN, VPN klientas PPTP, VPN klientas „WireGuard“, VPN serveris IPSec, VPN serveris OVPN, VPN serveris PPTP, VPN serveris „WireGuard“ |
|---|
Eismo valdymas
| Adaptyvus QoS, • Pralaidumo stebėjimas, • Pralaidumo ribotuvas, -- Maksimalaus pralaidumo ribotuvo taisyklė: 32, Tradicinis QoS, -- Maksimalaus tradicinio QoS taisyklė: 32, Eismo stebėjimas, • Eismo stebėjimas realiuoju laiku, • Laidinio ryšio srauto stebėjimas, • Belaidžio ryšio srauto stebėjimas, Eismo analizatorius, • Eismo analizės laikotarpis: kasdien, kas savaitę, kas mėnesį, • Svetainės istorija |
|---|
| WAN | Interneto ryšio tipas: PPPoE, PPTP, L2TP, automatinis IP, statinis IP, dvigubas WAN, 3G/4G LTE adapteris, automatinis 4G/5G mobiliojo ryšio susiejimas, prievadų peradresavimas, • Maksimalus peradresuotų prievadų skaičius: 64, prievadų aktyvinimas, • Maksimalus aktyvių prievadų skaičius: 32, DMZ, DDNS, NAT perdavimas: PPTP perdavimas, L2TP perdavimas, IPSec perdavimas, RTSP perdavimas, H.323 perdavimas, SIP perdavimas, PPPoE relė |
|---|
| GALVOS | DHCP serveris, IGMP šnipinėjimas, IPTV, rankinis IP adreso priskyrimas, maksimali rankinio IP adreso priskyrimo taisyklė: 64, pažadinimas LAN tinkle (WOL) |
|---|
| Belaidis ryšys | MU-MIMO, UTF-8 SSID, „Wi-Fi“ MAC adreso filtras, • Maksimalus MAC filtrų skaičius: 64, Belaidžio ryšio planavimas, Sąžininga prieiga prie dažnių juostos, RADIUS klientas, Universalus signalo maršrutizavimas, Aiškus signalo maršrutizavimas |
|---|
| USB programa | Automatinis mobilusis 4G/5G ryšio sujungimas, failų sistema: HFS+, NTFS, vFAT, ext2, ext3, ext4, saugus disko ištrynimas, atsisiuntimų pagrindinis failas, medijos serveris, laiko mašina, „Samba“ serveris, FTP serveris, bendrinamų aplankų teisės |
|---|
Vartotojo sąsaja
| INTERNETAS: ASUSWRT, PROGRAMĖLĖ: ASUS maršrutizatoriaus programėlė |
|---|
| Valdymas | Atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas, diagnostikos įrankiai, atsiliepimų sistema, sistemos žurnalas, pranešimas apie naujo įrenginio prijungimą, prisijungimo „Captcha“, ryšio diagnostika, automatinis programinės įrangos atnaujinimas |
|---|
| Matmenys ir svoris |
|---|
| Matmenys | 238 x 147 x 193 mm |
|---|
| Svoris | 461 g |
|---|