Elektrinis blakstienų rietiklis ANLAN 04-AJMJ14-001 (baltas)
Svajojate apie ilgas, riestas blakstienas? „Anlan“ elektrinis blakstienų rietiklis ilgam pakeis jūsų įvaizdį! Pamirškite brangias procedūras! Prietaisas siūlo 2 temperatūros lygius, tinkančius tiek silpnesniems, tiek storesniems plaukams. Jis riestas blakstienas prie šaknų, suteikdamas pakėlimo ir riestumo efektą 24 valandoms. Blakstienų rietiklį lengva naudoti – vieno įkrovimo pakanka iki 60 dienų. Kelios saugos funkcijos užtikrina, kad jį būtų galima naudoti saugiai. Jis lengvas, patogus ir lengvai valomas, o jo energiją galėsite papildyti naudodami rinkinyje esantį USB-C laidą. Susidraugaukite su „Anlan“ ir padovanokite visiems flirtuojantį įvaizdį!

Momentinis šildymas
Naudojant šilumą, greitai sukursite kerinčio įvaizdžio efektą. Žiebtuvėlis turi 2 šildymo lygius – žemesnė temperatūra (50 ℃) puikiai tiks silpnesniems ir plonesniems plaukams. Antrasis etapas (60 ℃) efektyviai sugarbanoja storesnius, sunkiau formuojamus plaukus. Prireiks vos 10 sekundžių, kad prietaisas būtų visiškai paruoštas naudoti – nekils jokių abejonių, nes prietaisui pasiekus tinkamą temperatūrą, silikoninis volelis iš tamsiai rožinės spalvos pasikeis į šviesią.

Blakstienos užsiriečia ties šaknimis
Silikoninis volelis sukurtas taip, kad dar geriau priliptų prie blakstienų linijos. Tai leidžia blakstienų rietimo įrankiui tolygiai sugriebti plaukelius prie šaknų ir sukurti blakstienų vėduoklės efektą. Užrieskite jas, tada nudažykite ir sužavėkite jausmingu žvilgsniu.

Sukurta galvojant apie patogumą
Ergonomiškas dizainas daro blakstienų rietiklį itin patogų naudoti ir idealiai tinka net pradedantiesiems naudotojams. Jį lengva valyti, todėl jis tikrai tarnaus dar ilgiau! Akių pieštukas yra lengvas ir patogus – jis tilps jūsų kosmetinėje, todėl tikrai pasiimsite jį ne vienai kelionei!

Efektyvus ir saugus
„Anlan“ masalas aprūpintas galinga baterija, kurios talpa siekia net 400 mAh. Vienu įkrovimu galima naudoti iki 60 dienų. Energiją papildysite USB-C laidu, kurį rasite komplekte. Įrenginys aprūpintas NTC temperatūros kontrolės sistema ir išmaniuoju jutikliu, kurio dėka kirpykla automatiškai išsijungia po 5 minučių. „Anlan“ – saugumo garantija!

Įtraukta
- Elektrinė kirpykla
- Įkrovimo laidas
- Rankinis
| Gamintojas | Anlanas |
|---|
| Modelis | 04-AJMJ14-001 |
|---|
| Medžiaga | ABS + silikonas |
|---|
| Matmenys | 220 x 125 x 81 mm |
|---|
| Nominali įtampa | 5 V / 1 A |
|---|
| Baterijos talpa | 3,7 V 400 mAh |
|---|
| Įkrovimo laikas | apie 90 min. |
|---|
| Automatinis išsijungimas | taip, maždaug po 5 min. |
|---|
| Veikimo laikas | Žemesnėje temperatūroje 90 min. / aukštesnėje temperatūroje 70 min. |
|---|
| Įšilimo laikas | apie 10 sek. |
|---|
| Temperatūros lygiai | 1 lygis 50 ℃; 2 lygis 60 ℃ |
|---|