Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Jungties lytis | Kištukinis/lizdinis |
| Kabelio ilgis | 1,22 m |
| Energijos valdymas | |
| Įvesties srovė | 16 a |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,64 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 75 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -25 - 75 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 15000 m |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (wxdxh) | 70 x 70 x 300 mm |
| Modelio pavadinimas | AP8714S |