Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Goobay |
| PET | 14,00 g |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Bendras svoris | 0,058 kg |
| Bendras gylis (mm) | 140 mm |
| Bendras plotis (mm) | 35 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 203 mm |
| Tūris (m3) | 0,0009947 m³ |
| Grynasis svoris | 0,021 kg |
| Taros svoris (kg) | 0,037 kg |
| Tipas | CEE 7/16 į C7 |
| 2 jungčiai | Įrenginio lizdas C7 |
| 1 jungtis | Euro tipo kištukas (C tipo CEE 7/16) |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | 97344 |
| Kabelio ilgis | 0,75 m |
| Kitos savybės | • itin taupantis vietą • idealiai tinka prijungti televizorius arba įrenginius ankštose vietose |
| Gamintojo prekės serija | Europinis jungiamasis laidas, abu galai kampuoti |
| Kabelio tipas | Kabelio tipas Pavadinimas H03-VV-H2-F2. Vidinio laidininko skerspjūvis 0,75 mm². Maksimali srovės apkrova 2,5. Vidinių laidininkų skaičius 2 vnt. |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Popierius / kartonas | 23 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Paletės kiekis | 1737 m. dalių |
| Prodiuseris | Goobay |
| Garantija | 12 mėn. |
TOP susijusios paieškos