Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Energijos valdymas | |
| Bendroji galia | 850 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Galios koeficiento pataisos (pfc) tipas | Aktyvus |
| Kompleksinė galia (+3,3 v) | 120 w |
| Kompleksinė galia (+12 v) | 840 w |
| Kompleksinė galia (+5v) | 120 w |
| Kompleksinė galia (–12 v) | 3,6 w |
| Kompleksinė galia (+5 vsb) | 12,5 w |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 v) | 25 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 v) | 70 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 v) | 22 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 v) | 0,3 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 vsb) | 2,5 a |
| Efektyvumas | 94 % |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Viršijus nuolatinę srovę, viršijus galią, apsauga nuo per didelės įtampos, apsauga nuo perkaitimo, trumpasis jungimas, minimaliosios įtampos apsauga |
| Ryšys | |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin atx |
| Periferinė (molex) galios jungtis (4-pin) | 8 |
| Motininės plokštės maitinimo kabelio ilgis | 60 cm |
| Sata elektros jungčių skaičius | 12 |
| Eps maitinimo jungtis (8-kaisčiai) | Taip |
| Pci „express“ maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai) | 6 |
| Pci „express“ galia kabelio ilgis | 55 cm |
| Cpu maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai) | Taip |
| Cpu maitinimo laido ilgis | 70 cm |
| Floppy diskelio disko jungtis | Taip |
| Perdavimo laidu tipas | Modulinė |
| Veikimo charakteristikos | |
| Paskirtis | Pc |
| Maitinimo bloko (psu) formos koeficientas | Atx |
| Sertifikatas 80 plus | 80 plus platinum |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ul, fcc, cb, ce, eac, kc, weee |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 13,5 cm |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršus |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 70 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 150 mm |
| Ilgis | 180 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Svoris | 2,95 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | Ac |
| Pridedamas kabelių laikymo krepšys | Taip |
| Diržų skaičius | 5 |
| Kitos savybės | |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Varžtų skaičius | 4 |
| Pridedami kabelių tvirtinimo dirželiai | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Modelio pavadinimas | ZM850-ARX |