Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Mažai triukšmo skleidžiantis 120 mm ventiliatorius užtikrina galingą sukimąsi net ir esant mažam greičiui ir greitai išsklaido maitinimo šaltinio šilumą, kad būtų užtikrintas optimalus aušinimo efektyvumas.
Aktyvi PFC sistema, kurios maksimalus galios koeficientas yra 99 %, užtikrina pastovų ir stabilų našumą bei didelį energijos vartojimo efektyvumą.

| Šaltinio formatas | |
|---|---|
| Šaltinio formatas | ATX |
| Našumas | |
| Šaltinio galia | 600 W |
| MTBF valandos | 100 000 valandų |
| Apsauginės funkcijos | OPP / OVP / UVP / SCP |
| Kintamosios srovės įvesties diapazonas | 5 A |
| Ventiliatoriaus dydis | 120 mm |
| Jungčių skaičius | |
| ATX 20+4 kontaktų jungtis | 1x |
| CPU/EPS 4+4 kontaktų jungtis | 1x |
| PCIe 6+2 kontaktų jungtis | 2 kartus |
| SATA jungtis | 6 kartus |
| Molex jungtis | 3 kartus |
| --- | |
| ATX12V versija | 2.31 |
| 80 PLUS efektyvumas | 80+ |
| Moduliniai kabeliai | Ne |