Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Energijos valdymas | |
| Bendroji galia | 1000 w |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 1272908 h |
| Suderinami produktai | Rps4000 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 50 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -45 - 85 °c |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 86,4 mm |
| Ilgis | 207,6 mm |
| Aukštis | 39,3 mm |
| Svoris | 1,03 kg |
| Modelio pavadinimas | APS1000W-100NES |