Maitinimo šaltinis Rampage RMP-750-80PB 750WAPFC 14cmFan 80Plus Bronze
  • Varlė kodas 51403681
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Corebyte
Rekvizitai
rating 5.0
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
  • Varlė kodas 51403681
  • Liko tik: 2 vnt.
Pardavėjas Corebyte
Rekvizitai
rating 5.0
Maitinimo šaltinis Rampage RMP-750-80PB 750WAPFC 14cmFan 80Plus Bronze kaina
add to cart Į krepšelį 62.53
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 62.53
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-03-29
Minusai: Gali būti per galingas mažesniems kompiuteriams, kurie nereikalauja tokios didelės galios.
Specifikacija
  • Gamintojas Rampage
  • Modelis
    Rmp-750-80PB
  • Modelis
    RMP-750-80PB
  • Ventiliatoriaus skersmuo 140 mm
  • Prekės ženklas Rampage
  • Matmenys 16 x 27 x 9,5 cm
  • Svoris 1.9
  • Apšvietimas Ne
  • Ac įvesties įtampa 230 V
  • Produkto spalva Juoda
  • Led indikatoriai Ne
  • Ventiliatorių skaičius 1 ventiliatorius (-ai)
  • Galios faktoriaus korekcijos (pfc) tipas Aktyvus
  • Galia 750 W
  • Aušinimo tipas aktyvus
  • Jungtys 2 x MOLEX. 1 x FDD. 6 x SATA. 1 vnt 8 x -8 x PCI Express. 1 x 4+4 Pin. 20+4 Pin
  • Svoris 1,84 kg
  • Modelio pavadinimas
    RMP-750-80PB
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
„Gembird CCC-PSUBRONZE-750W“ maitinimo blokas „Fornax Power 750W“ aktyvus PFC 12 cm ventiliatorius 80+bronzos spalvos dėžutėje kaina
Deepcool PSU | PL750D | 750 W
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Deepcool PSU | PL750D | 750 W kaina
Maitinimo šaltinis MSI MAG A750BN PciE5 750W
  • GamintojasMSI
  • Galingumas (W)
  • Sertifikatas80 Plus
Maitinimo šaltinis MSI MAG A750BN PciE5 750W kaina
Thermaltake 750W TR2 S ATX 80 Plus
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Thermaltake 750W TR2 S ATX 80 Plus kaina
Maitinimo šaltinis Zalman GigaMax III 750W ZM750-GV3
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Maitinimo šaltinis Zalman GigaMax III 750W ZM750-GV3 kaina
750W Xilence Performance XP750R10 Juodas/Raudona 80+Bronze
  • Įvertinimas 5.0 (3)
750W Xilence Performance XP750R10 Juodas/Raudona 80+Bronze kaina
Thermaltake Maitinimo šaltinis Smart BX1 SE 750W 80+ Bronze EU
Thermaltake Maitinimo šaltinis Smart BX1 SE 750W 80+ Bronze EU kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
ELD108R Esperanza stalinė lempa E27 Altair raudona kaina
-24 %
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
VOREL suvirinimo replės 250 mm plokščios, 44500 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Blow LED stalinė lempa LB-19 juoda kaina
Wektory SZCZYPCE UNIWERSALNE 180mm
  • GamintojasWektory
  • Tipas,
Wektory SZCZYPCE UNIWERSALNE 180mm kaina