Maitinimo šaltinis RAMPAGE RMP-650-80PB 650W 80Plus Standard 12cm Fan Active PFC
  • Varlė kodas 51403630
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Corebyte
Rekvizitai
rating 5.0
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 5 has video
  • Varlė kodas 51403630
  • Liko tik: 5 vnt.
Pardavėjas Corebyte
Rekvizitai
rating 5.0
Maitinimo šaltinis RAMPAGE RMP-650-80PB 650W 80Plus Standard 12cm Fan Active PFC kaina
add to cart Į krepšelį 51.81
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 51.81
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Specifikacija
  • Gamintojas Rampage
  • Modelis
    RMP-650-80PB
  • Ventiliatoriaus skersmuo 120 mm
  • Prekės ženklas Rampage
  • Svoris 1,8 kg
  • Matmenys 49 x 55 x 18cm
  • Svoris 1.75
  • Apšvietimas Ne
  • Ac įvesties įtampa 230 V
  • Produkto spalva Juoda
  • Galia 650 W.