Maitinimo šaltinis Inca Maitinimo šaltinis IPS-1050XN
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
rating 4.5
Maitinimo šaltinis Inca Maitinimo šaltinis IPS-1050XN kaina
ar
  • + 12 mėn. 23
  • + 24 mėn. 34 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 43
  • + 48 mėn. 54
add to cart Į krepšelį 222.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 222.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Zasilacz INCA IPS-1050XN
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-03-26
Minusai: Gali būti šiek tiek brangesnis nei kai kurie kitų gamintojų įkrovikliai.
Specifikacija
  • Gamintojas Inca
  • Modelis
    469245
  • Gamintojo kodas 469245
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    ‎1050XN
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Maitinimo šaltinis Cougar Maitinimo šaltinis POLAR X2 1050W ATX3.1/80 Plus Plat./Modular kaina
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Cooler Master maitinimo šaltinis 1050W V2 ATX 3.0 Gold, 140mm, 80+ Gold, modulinis, baltas kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Maitinimo blokas  Thermaltake Toughpower Grand Riing 1050W PS-TPG-1050F1FAPE-1 (1050 W, 140 mm) kaina
-6 %
Maitinimo šaltinis Thermaltake Toughpower PF1 1050W Platinum
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Maitinimo šaltinis Thermaltake Toughpower PF1 1050W Platinum kaina
Maitinimo šaltinis Thermaltake Toughpower PF3 1050W Platinum
  • GamintojasThermaltake
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • PFC
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Maitinimo šaltinis Thermaltake Toughpower PF3 1050W Platinum kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
PHANTEKS Revolt SFX 80 PLUS Platinum power supply, modular, ATX 3.0 – 850 Watts kaina
1200W Sharkoon Rebel P20 1200W (juodas, 1x 12 Pin High Power Anschluss, 4x PCIe, Kabelmanagement, 1200 Watt) kaina
Kolink Continuum 80 PLUS Platinum PSU, modular – 1200 Watt
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Kolink Continuum 80 PLUS Platinum PSU, modular – 1200 Watt kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Lian Li EDGE EG1300 80 PLUS Platinum PSU, PCIe 5.1, ATX 3.1 – 1300 Watt, juodos spalvos kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Yongnuo Softbox YN360 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Liko tik: 2 vnt.
Seasonic Vertex PX 80 PLUS Platinum PSU, modular, ATX 3.0, PCIe 5.0 – 750 Watt kaina
Šviestuvas kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
Nintendo „Splatoon 3“, „Amiibo“ trigubas rinkinys kaina
-2 %