Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
12V perjungiamasis maitinimo šaltinis su maksimaliu išėjimo srautu 40A ir nominalia galia 500W. Jame yra įmontuotos apsaugos nuo trumpojo jungimo, perkrovos ir per didelės temperatūros, taip pat priverstinio oro aušinimo sistema efektyviam veikimui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Perjungiamasis maitinimo šaltinis |
| Įėjimo įtampos diapazonas | 100-240V AC |
| Išėjimo įtampa | 12V DC |
| Maksimalus išėjimo srautas | 40A |
| Nominali galia | 500W |
| Efektyvumas | 85% |
| Šuolis ir triukšmas | 150 mV p-p |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki +50°C |
| Veikimo drėgmė | 20% - 90% RH |
| Matmenys | 215 x 115 x 50 mm |
| Svoris | 0,9 kg |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |