Maitinimo šaltinis chieftec seria value apb-600b8 600w
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
Maitinimo šaltinis chieftec seria value apb-600b8 600w kaina
  • + 12 mėn. 6
  • + 24 mėn. 8 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 10
  • + 48 mėn. 13
add to cart Į krepšelį 46.92
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 46.92
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Konstrukcja
Liczba wentylatorów:1 wentylator
Kolor produktu:Stalowy
Umiejscowienie wentylatora:Górne
Rodzaj chłodzenia:Aktywne
Średnica czaszy wentylatora:12 cm
Wbudowany wyłącznik:Tak
Moc
Łączna moc (+12 V):552 W
Łączna moc (+5 V):120 W
Łączna moc (-12V):3,6 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb):2,5 A
Częstotliwość wejściowa AC:47 - 63 Hz
Moc szczytowa:600 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V):20 A
Łączna moc:600 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1):46 A
Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V):4,5 A
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V):0,3 A
Napięcie wejściowe AC:200 - 240 V
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V):20 A
Łączna moc (+5 Vsb):12,5 W
Łączna moc (+3.3 V):120 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu:150 mm
Głębokość produktu:140 mm
Wysokość produktu:87 mm
Waga produktu:1,42 kg
Wydajność
Rodzaj zasilacza (PSU):ATX
Przeznaczenie:PC
Wersja ATX:2.3
Certyfikat 80 PLUS:80 PLUS
Dane opakowania
Waga wraz z opakowaniem:1,56 kg
Certyfikaty
Certyfikaty zgodności:CE, RoHS
Porty i interfejsy
Złącze zasilania EPS (4+4 pin):Tak
Długość kabla płyty głównej:55 cm
Złącze zasilacza EPS (8-pin):Nie
Typ okablowania:Niemodularne
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego:150, 500
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin):2
Długość kabla napędu dyskietek:15 cm
Długość kabla zasilającego SATA:500, 150
Ilość złączy zasilających SATA:4
Gniazdo stacji dyskietek:Tak
Motherboard power connector:20+4 pin ATX
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin):2
Dane logistyczne
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    APB-600B8
  • Modelio pavadinimas
    APB-600B8
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina